reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny bardziej doświadczone w testach owu. Proszę doradzcie mi kiedy mam zacząć testowanie ? Dziś mam 11dc A średnio mój cykl trwa ok 30 dni ? Wdg tabelki w testach powinnam zacząć od 13dc teraz szukam na Internecie i pisze że od 11dc. I już zglupialam
Ja to powiem Ci ze robilam juz zaraz po okresie.. i dobrze ze robilam bo mialam w miedzyczasie ostry bol na jajniku i a test byl negatywny.. a potem na usg pecherzyk.. 2 dni pozniej pozytywny.. i znow bol na janikach.. wiec cialo moze tez zmylic..
 
reklama
Mi to obojętne czy chłopak czy dziewczynka mojemu też ale syn chce braciszka ciągle się pyta czemu jego kolega ma braciszka a on nie czemu kuzyn ma braciszka a on nie .Ostatnio liczył mama1 julcia2 cyjka3 tata1 ja2 i stwierdził że brakuje jeszcze chłopczyka :-D
 
Mi to obojętne czy chłopak czy dziewczynka mojemu też ale syn chce braciszka ciągle się pyta czemu jego kolega ma braciszka a on nie czemu kuzyn ma braciszka a on nie .Ostatnio liczył mama1 julcia2 cyjka3 tata1 ja2 i stwierdził że brakuje jeszcze chłopczyka :-D
Hahah jaki mądry :) moje chlopaki chcieli by siore bo kazdy z nich brata ma i go nie znosi [emoji23] siostre tez mają 4 czy 5 letnią.. i ojca.. ale ją to malo widują a to nie to samo [emoji23]
 
Ja to powiem Ci ze robilam juz zaraz po okresie.. i dobrze ze robilam bo mialam w miedzyczasie ostry bol na jajniku i a test byl negatywny.. a potem na usg pecherzyk.. 2 dni pozniej pozytywny.. i znow bol na janikach.. wiec cialo moze tez zmylic..
Kurczę chyba zacznę już dziś robić. W sumie nic nie zaszkodzi A wczytuje się w różne historie w necie.
 
Dziewczyny bardziej doświadczone w testach owu. Proszę doradzcie mi kiedy mam zacząć testowanie ? Dziś mam 11dc A średnio mój cykl trwa ok 30 dni ? Wdg tabelki w testach powinnam zacząć od 13dc teraz szukam na Internecie i pisze że od 11dc. I już zglupialam
Jeśli masz w miarę regularne cykle to pewnie ok 13/14 dc pojawi się cokolwiek ja już 3 miesiąc testowałem owu i w pierwszych niby dniach płodnych nie wyszło mi nigdy nic dopiero faktycznie równo na połowie albo dzień przed czy dzień po zaczynało się coś dziać, ale wiem tu od dziewczyn że test oznacz tylko że nastąpi do 36h nawet owu a nie tak jak ja myśląm że jak jest dwie krechy to owu jest i trzeba działać, i teoria się potwierdziła bo zrobiłam test i piękne dwie kreski były przytulanki były a dwa dni później wizyta u gin a jajeczko nadal było
 
Jeśli masz w miarę regularne cykle to pewnie ok 13/14 dc pojawi się cokolwiek ja już 3 miesiąc testowałem owu i w pierwszych niby dniach płodnych nie wyszło mi nigdy nic dopiero faktycznie równo na połowie albo dzień przed czy dzień po zaczynało się coś dziać, ale wiem tu od dziewczyn że test oznacz tylko że nastąpi do 36h nawet owu a nie tak jak ja myśląm że jak jest dwie krechy to owu jest i trzeba działać, i teoria się potwierdziła bo zrobiłam test i piękne dwie kreski były przytulanki były a dwa dni później wizyta u gin a jajeczko nadal było
Dlatego ja powtarzam.. pozytywny test owu mowi tylko o gotowosci pecherzyka do pekniecia.. ale nie gwarantuje ze on peknie.. ani ze w srodku bylo jajeczko..
 
Niunia no co Ty.. za duzo czasu minelo.. poza tym.. wtedy bylam gowniara i mialam spokojne podejscie.. luzne.. i do staran.. i do opieki.. a teraz masakra widze po sobie.. wieksza dojrzalosc.. wieksza swiadomosc.. jak sie pojawi dziecko to chuchac i dmuchac bede.. a pamietam jak sie syn jeden czy drugi przewrocil to nawet tylka z krzesla nie podnioslam tylko wstawaj otrzep kolana i idz.. i chlopaki potem sami wolali "mama.. lezie.. ale nic sie nie śtało.. juź wśtaje.."[emoji23]
Haha to musiało być zabawne [emoji16]
Co racja to racja, im człowiek starszy tym bardziej świadomy i przejmuje się bardziej, ale doświadczenie to cenna rzecz i każdy kto je ma już na starcie jest do przodu [emoji6]
 
reklama
Haha to musiało być zabawne [emoji16]
Co racja to racja, im człowiek starszy tym bardziej świadomy i przejmuje się bardziej, ale doświadczenie to cenna rzecz i każdy kto je ma już na starcie jest do przodu [emoji6]
Oj mialam duzo zabawnych akcji. I wypadkowych.. i pomyslowych.. jak no uklepana lyzeczką kupa w bagazniku ukochanego modely Shelby tatusia [emoji23]
 
Do góry