reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja mam cykle 28-30 i wyczytałam ze od ok 10-12 dnia powinno się zacząć testy bo organizm lubi płakać figle
 
reklama
Ale stwierdzam i powielam fakt kilku dziewczyn....
Strasznie sporo drukujemy 3h mnie nie było 2ipol strony lektury.
 
Ja chyba nie spokojna mam jakieś odruchy wymierne, wczoraj napady gorąca nie wiem czy to jakieś moje przewrazliwnienia :( A do domu jeszcze dluuugo
 
reklama
Ja przy cyklach 28 dniowych robię testy owu od 8-9 dnia . Zazwyczaj ok 5 sztuk używam .
Ja mam cykle 28-30 i wyczytałam ze od ok 10-12 dnia powinno się zacząć testy bo organizm lubi płakać figle
No to ja w takim razie zaczynam już dziś. Jak mi testów zabraknie to dokupię... po 2 stronie ulicy mam Rossmann.

A ja już w drodze do domu [emoji847] co prawda godzinka jazdy ale ważne że już poza zakładem pracy [emoji28]
 
Do góry