reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dlatego ja powtarzam.. pozytywny test owu mowi tylko o gotowosci pecherzyka do pekniecia.. ale nie gwarantuje ze on peknie.. ani ze w srodku bylo jajeczko..
Najlepiej wybrać się na obserwacje owu wtedy wszytko jasne jest i jeśli nie ma pęcherzyków czy też mają problem z pękaniem to gin zapisze odpowiednie leki
 
reklama
No to ja w takim razie zaczynam już dziś. Jak mi testów zabraknie to dokupię... po 2 stronie ulicy mam Rossmann.

A ja już w drodze do domu [emoji847] co prawda godzinka jazdy ale ważne że już poza zakładem pracy [emoji28]
Ja kupowałam na allegro bo wychodzą mega tanio wiem że to może być trochę dziwne ale ona maja nam tylko delikatnie pomóż więc po co przepłacać na te które za 5 szt trzeba dać z 30 zł albo więcej
 
Witajcie :-)
Ja dziś mam gorszy dzień, czuję się źle i slabowato, nie mogła się z wyra zebrać a jeszcze nocka przede mną...

Co do testów owu ja zakupiłam na swojej aptece 7szt za 9. 99 wzięłam 2 opak tak na początek.
Testy ciążowe wzięłam różne ( tam mi wychodzi taniej niż stacjonarne bo ceny są już od 2 zł).
 
Dzisiaj ta pogoda taka.. ja tez nie moglam wyjsc spod koldry.. w pracy tez ledwo zyje.. zasypiam na stojąco.. do tego ciagnie mnie podbrzusze.. i jakos tak kość ogonowa nie wiem od czego boli.. chce juz do domu..
Witajcie :-)
Ja dziś mam gorszy dzień, czuję się źle i slabowato, nie mogła się z wyra zebrać a jeszcze nocka przede mną...

Co do testów owu ja zakupiłam na swojej aptece 7szt za 9. 99 wzięłam 2 opak tak na początek.
Testy ciążowe wzięłam różne ( tam mi wychodzi taniej niż stacjonarne bo ceny są już od 2 zł).
 
Wiecie co? Jak czlowiek nie planuje dziecka.. to ma wrazenie ze okres ma co chwile.. a zacznie sie starac i do terminu @ czas wlecze sie przez wiecznosc [emoji23][emoji23][emoji23]

Tez się zgodzę z tym. Dopóki nie planowałam to okres miałam tak często ze ledwo się kończył i znów był [emoji23] a teraz cykl 28 dniowy jest tak długi ze szok
 
reklama
Wiecie co? Jak czlowiek nie planuje dziecka.. to ma wrazenie ze okres ma co chwile.. a zacznie sie starac i do terminu @ czas wlecze sie przez wiecznosc [emoji23][emoji23][emoji23]
Oooo prawda... Ja czekam na tą wredna @ zleciało 17 dni a ja mam wrażenie że 54 i że co najmniej jeszcze tyle będę czekac.

Rano mnie nawalal jajnik, mam nadzieję że to na @ bo jak się okaże że coś tam się otorbiela to się zalamie.
 
Do góry