reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja to zaraz bede sie ogarniac do spania.. brzuch mnie boli jak bym miala okres zaraz dostac.. juz mnie to wkurza.. 3 czerwca mam wizyte u gina to bede go maglowac od czego to moze byc.. bo ile mozna.. jestem w srodku cyklu.. owulacja juz za mna.. starania byly ale na implantacje to za wczesnie.. a brzuch boli caly czas.. wsciec sie idzie
 
Otoz to... i jesli minie magiczne 12tyg to dwa usg na cala ciaze (!). Chyba ze za kase - 89f...
To jest PORAZKA! a gdzie kur badania krwi gdzie badania szyjki czy wszystko ok...kompletnie tu na ciezarne maja wywalone :/ i ta pielegniarka co przychodzi na kontrol do domu czy dziecko bedzie mialo warunki do zycia no kur RYNCE OPADAJO
 
Ja tez slyszalam ze tak jest.. mam znajome w UK i faktycznie cala coaze stres.. u Nas to opieka w ciazy jest super od samego poczatku do konca..
No tak to napewno. Właśnie dużo dziewczyn tu jest z UK i właśnie narzekają masakra. Aż szkoda mi tych dziewczyn. Jeszcze jak usłyszałam że do 12tc nie uznawaja ciąży to porażka. Brak słów.
 
Ale nawet jeśli jest test zrobiony grubo po owu? Zobaczę w przyszłym cyklu na tych testach i do tego mierzenie temp. I zobaczymy czy coś pokaże. A powiedz mi kupię normalnie w aptekach testy do clearblue? Jak to się po niemiecku nazywa? Bo w rossmannie pytałam ale nie mają tych testów do clearblue A nie uśmiecha mi się co cykl kupować takiego testu za 19.90euro
Mówiłam Ci, że te testy to dno i się nimi nie sugeruj. Na teście owu zawsze jest druga kreska.. nawet cień cienia, ale jest..
 
Ja to zaraz bede sie ogarniac do spania.. brzuch mnie boli jak bym miala okres zaraz dostac.. juz mnie to wkurza.. 3 czerwca mam wizyte u gina to bede go maglowac od czego to moze byc.. bo ile mozna.. jestem w srodku cyklu.. owulacja juz za mna.. starania byly ale na implantacje to za wczesnie.. a brzuch boli caly czas.. wsciec sie idzie
Mi bóle jak na @ zaczęły się jakoś tydzień po owu i w sumie trwają do teraz czyli prawie 2 tygodnie.. raz boli mocniej raz słabiej.. czasem wcale :/
 
reklama
Ale nawet jeśli jest test zrobiony grubo po owu? Zobaczę w przyszłym cyklu na tych testach i do tego mierzenie temp. I zobaczymy czy coś pokaże. A powiedz mi kupię normalnie w aptekach testy do clearblue? Jak to się po niemiecku nazywa? Bo w rossmannie pytałam ale nie mają tych testów do clearblue A nie uśmiecha mi się co cykl kupować takiego testu za 19.90euro
Te testy są jednorazowe nie ma do nich wymiennych końcówek. Kończysz opakowanie i kupujesz nowe.
 
Do góry