reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny, chciałabym do was dołączyć. Kilka słów o mnie.
Mam na imię Paulina, lat 24. Jestem mamą 5 letniego chłopca i będąc jeszcze w ciąży straciłam córeczkę ( bardzo was proszę o nie składanie kondolencji itd ). Szybko starałam się stanąć na nogi i zaczęliśmy walkę o 3ciego malucha. O pierwszą ciążę nie staraliśmy się i była niemal od razu.. na drugą ciążę miałam parcie i staraliśmy się 9 msc.. Teraz znów się napinam i staramy się od sierpnia. Tak bardzo chciałabym odpuścić i o tym nie myśleć jak w pierwszej ciąży, ale to takie trudne.. A tak na zakończenie, marzą mi się bliźniaki!
Pozdrawiam was dziewczyny i życzę powodzenia! :)
 
Ale test clearblue jest wielokrotnego użytku tylko bym potrzebowała te końcówki i co cykl muszę kupować cała paczkę z clearblue?
Jest ' wielokrotnetgo ' użytku dopóki nie skończą Ci się paski z opakowania, bo jak się skończą to tak czy siak musisz kupić nowe opakowanie, bo samych pasków dokupić nie można :)
 
Aha juz rozumiem. Też je używasz?
Kupiłam raz.. tylko ciut inne. Na moich jak buźka migała to były dni płodne, a jak buźka stała czyli nie migała była owulacja .. w tym właśnie cyklu kiedy ich używałam zaszłam w drugą ciążę. A teraz odkąd mam monitoring nie używałam testów owu :)
 
Kupiłam raz.. tylko ciut inne. Na moich jak buźka migała to były dni płodne, a jak buźka stała czyli nie migała była owulacja .. w tym właśnie cyklu kiedy ich używałam zaszłam w drugą ciążę. A teraz odkąd mam monitoring nie używałam testów owu :)
Aha rozumiem. No ja mam że jeśli jest puste kółko to owu nie ma A jak się pojawi buźka uśmiechnięta to jest owu dobrze rozumiem. Nigdy takich nie robiłam. Zawsze miałam takie zwykłe paskowe z apteki lub A allegro jak mieszkałam jeszcze w Pl
 
Aha rozumiem. No ja mam że jeśli jest puste kółko to owu nie ma A jak się pojawi buźka uśmiechnięta to jest owu dobrze rozumiem. Nigdy takich nie robiłam. Zawsze miałam takie zwykłe paskowe z apteki lub A allegro jak mieszkałam jeszcze w Pl
Tak dokładnie tak.. puste kółeczko nie ma dni płodnych uśmiech to dni płodne :) z tańszych testów polecam David owulationstest z eBay :)
 
reklama
Właśnie.. ja chodzę do szkoły, pracuje wiadomo obowiązki w domu też są, ale z tyłu głowy myśl zawsze jest.. :( Nie umiem sobie z tym poradzić :/
Ja tak samo niby tyle obowiązków i ciągle staram się czymś zająć ale myśli wracają co rusz i potem ciężko mi się skoncentrować na tym co robiłam :-).
Często przeglądam rzeczy dla dzieci, do wystroju pokoju itp.
Ja już uda mi się to napewno wpadnę w "piłkoszał" przygotowań :-) tak miałam przy synku, ja to bardzo baaaaaaardzo lubię [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry