reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Masz rację, zawsze tak jest, że im więcej się starasz tym gorzej wychodzi. Ja te owulacyjne zrobię sobie tak z ciekawości, żeby w razie czego wiedzieć kiedy zaskoczyło [emoji16] a poza tym żadnej spiny i mam nadzieję, że będzie dobrze.
Oby nam się udało razem, fajnie będzie jak zaskoczymy w tym samym terminie [emoji16]
Ja niby też robiłam z ciekawości, ale jak były negatywne to się martwiłam :( W zeszłym miesiącu kreska była raz bardzo mocna, choć minimalnie jaśniejsza niż testowa. Byłam przekonana, że owu się zbliża, były przytulanki, ale się nie udało, bo chyba owu jeśli była to z chorego jajnika :( Lekarz nie powiedział, czy torbiele z PCOS blokują mi tam komórkę jajową na 100%, ale powiedział, że mogą. Lewy jajnik czysty więc to w nim nadzieja :D A podobno tak jest, że co miesiąc owu jest w innym jajniku. U mnie by się zgadzało, bo mniej więcej co drugi miesiąc mnie bolało przy owu, czyli to musiał być ten jajnik z torbielami i stąd ból.

Byłoby super jakby razem się udało! :) Coś czuję, że w tym roku się uda :)
 
reklama
Ja niby też robiłam z ciekawości, ale jak były negatywne to się martwiłam :( W zeszłym miesiącu kreska była raz bardzo mocna, choć minimalnie jaśniejsza niż testowa. Byłam przekonana, że owu się zbliża, były przytulanki, ale się nie udało, bo chyba owu jeśli była to z chorego jajnika :( Lekarz nie powiedział, czy torbiele z PCOS blokują mi tam komórkę jajową na 100%, ale powiedział, że mogą. Lewy jajnik czysty więc to w nim nadzieja :D A podobno tak jest, że co miesiąc owu jest w innym jajniku. U mnie by się zgadzało, bo mniej więcej co drugi miesiąc mnie bolało przy owu, czyli to musiał być ten jajnik z torbielami i stąd ból.

Byłoby super jakby razem się udało! :) Coś czuję, że w tym roku się uda :)

No tak, ze zdrowego większa szansa i jest pewność, bo tamten faktycznie może blokować [emoji53] czyli w tym miesiącu się uda i będziemy rodzić na wiosnę, też dobry czas [emoji6] i razem przeniesiemy się na grupę przyszłych mam marcowych [emoji16] trzymam za to mocno kciuki [emoji3059][emoji110]
 
Bylam rano u ginekologa ale nie u swojej stałej pani doktor tylko u pierwszej wolnej. No najgorsza decyzja dnia tygodnia. WOGÓLE mnie nie zbadała fizycznie tylko dała skierowanie na badania. Czyli okresu dalej nie ma. A Pani dr głównie opowiadała jak jej ciężko w życiu bo też przewlekle choruje a pacjentki są roszczeniowe, i jeszcze ja mąż i syn denerwuja, bo ona nie jest sprzątaczka..
No dramat...
 
Bylam rano u ginekologa ale nie u swojej stałej pani doktor tylko u pierwszej wolnej. No najgorsza decyzja dnia tygodnia. WOGÓLE mnie nie zbadała fizycznie tylko dała skierowanie na badania. Czyli okresu dalej nie ma. A Pani dr głównie opowiadała jak jej ciężko w życiu bo też przewlekle choruje a pacjentki są roszczeniowe, i jeszcze ja mąż i syn denerwuja, bo ona nie jest sprzątaczka..
No dramat...

Najgorzej... Tacy lekarze to porażka [emoji53] każdy ma ciężko, ale to nie powód żeby zamiast wykonywać swoją pracę żalić się każdemu [emoji849]
 
No tak, ze zdrowego większa szansa i jest pewność, bo tamten faktycznie może blokować [emoji53] czyli w tym miesiącu się uda i będziemy rodzić na wiosnę, też dobry czas [emoji6] i razem przeniesiemy się na grupę przyszłych mam marcowych [emoji16] trzymam za to mocno kciuki [emoji3059][emoji110]
Oby tak było! Też trzymam za nas kciuki :) Ja chciałabym rodzić właśnie najwcześniej w marcu kiedy już nie będzie tak zimno, więc idealnie się składa, że wcześniej się nie udawało :D
 
Bylam rano u ginekologa ale nie u swojej stałej pani doktor tylko u pierwszej wolnej. No najgorsza decyzja dnia tygodnia. WOGÓLE mnie nie zbadała fizycznie tylko dała skierowanie na badania. Czyli okresu dalej nie ma. A Pani dr głównie opowiadała jak jej ciężko w życiu bo też przewlekle choruje a pacjentki są roszczeniowe, i jeszcze ja mąż i syn denerwuja, bo ona nie jest sprzątaczka..
No dramat...

U mnie tez dalej okresu nie ma, a liczyłam, ze jesli przesunęła mi się owulacja, to dzisiaj powinnam dostać @. Jeśli mnie nie zaleje do weekendu to albo robię w sobotę betę albo idę we wtorek do mojego ginekologa.

No niestety zdarzają się tacy lekarze.
Ja w pierwszej ciąży w 8 miesiącu (wyglądałam jakbym była w 15 miesiącu) byłam u laryngologa i dr dała mi antybiotyk. Kiedy wychodząc z gabinetu tak pro forma zapytałam, czy na pewno można go w ciąży, to mnie zwymyślała, ze powinnam jej powiedzieć o ciąży. WTF, przecież ja w 90% składałam się z brzucha
 
RoseGold no u mnie co jakiś czas bóle brzucha. Jak na okres ale lekkie plamienie to pewnie do SB się rozkręci. Pryszcze mi twarz dosłownie zalały i wyglądam jak Baba Jaga.. do swojego gin mam dopiero termin na 21. 06 a wcześniej 18 to jakiejś babki jakby się okres do tego czasu nie zaczął.
Jak myślisz będzie u ciebie?
 
U mnie dziś 27dc rano wszystko spoko nic nie bolało dużo białego śluzu . Po południu ból brzucha taki jakby zaraz miało mnie zalać małpom. Teraz znów nic nie boli od jakiś 2 godzin. Kurcze już nie wiem co się dzieje. Jutro do lekarza na USG czy moje 2 pęcherzyki pękły czy się w torbiele zamienily. W zeszłym tygodniu też w czwartek niestety jeszcze były nie pęknięte oba w jednym jajniku i cały czas bolało podbrzusze. Ale od niedzieli przestalo. Dziś znów jakaś anomalia. Dobrze że jutro lekarz bo chyba zwariuje rano może się sprawą nieco wyjaśni albo mnie w nocy zaleje choć nie powinno bo cykle mam 32-35dni
 
RoseGold no u mnie co jakiś czas bóle brzucha. Jak na okres ale lekkie plamienie to pewnie do SB się rozkręci. Pryszcze mi twarz dosłownie zalały i wyglądam jak Baba Jaga.. do swojego gin mam dopiero termin na 21. 06 a wcześniej 18 to jakiejś babki jakby się okres do tego czasu nie zaczął.
Jak myślisz będzie u ciebie?

Mnie tez wysypało strasznie na twarzy[emoji50] ale zwaliłam to raczej na upały.
Myśle, ze przyjdzie. Nie czuje na razie nic w ogóle, piersi mnie bolą i tyle, ale wiem ze przyjdzie. Gdyby jednak nie przyszła, to niezależnie od wyników sobotnich, pójdę do ginekologa (mój tylko we wtorki przyjmuje). Jeśli oczywiście przyjemnie mnie od ręki. Tak postanowiłam :p
 
reklama
U mnie dziś 27dc rano wszystko spoko nic nie bolało dużo białego śluzu . Po południu ból brzucha taki jakby zaraz miało mnie zalać małpom. Teraz znów nic nie boli od jakiś 2 godzin. Kurcze już nie wiem co się dzieje. Jutro do lekarza na USG czy moje 2 pęcherzyki pękły czy się w torbiele zamienily. W zeszłym tygodniu też w czwartek niestety jeszcze były nie pęknięte oba w jednym jajniku i cały czas bolało podbrzusze. Ale od niedzieli przestalo. Dziś znów jakaś anomalia. Dobrze że jutro lekarz bo chyba zwariuje rano może się sprawą nieco wyjaśni albo mnie w nocy zaleje choć nie powinno bo cykle mam 32-35dni

Trzymam kciuki, żeby wszystko pięknie pękło!
 
Do góry