reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Tak, dokładnie :) przez 4 dni dwa razy dziennie miałam zastosować lamette a później duphaston, jak by wyszedł pozytywny test go ponownie zacząć brać duphaston. Także dziś zaczęłam brać :) plus w tym miesiącu byłam na urlopie więc maleństwo chyba poczelo się na Zakhyntos. Nie wiem co na to wpłynęło. Trochę to do mnie nie dociera. Mam mnóstwo obaw które jakby nie pozwalają mi się cieszyć. Dziękuję za wszystkie gratulacje! :* trzymam kciuki za Was wszystkie tak jak Wy za mnie trzymalyscie. Po jutrze pójdę znowu na betę sprawdzić przyrost. Martwi mnie ten okresowy ból :(
Cos widocznie jest w tych wyjazdach na wakacje..... :) Tylko jak tu zajść na wakacjach jak się ma wyjazd zaplanowany i już się wie że akurat przyjdzie okres bo poprzedni cykl się skrócił .. hehehe czasami myślę że mnie ktoś nieźle przeklął. Nie pamiętam już kiedy byłam na urlopie bez okresu
 
reklama
Tak, dokładnie :) przez 4 dni dwa razy dziennie miałam zastosować lamette a później duphaston, jak by wyszedł pozytywny test go ponownie zacząć brać duphaston. Także dziś zaczęłam brać :) plus w tym miesiącu byłam na urlopie więc maleństwo chyba poczelo się na Zakhyntos. Nie wiem co na to wpłynęło. Trochę to do mnie nie dociera. Mam mnóstwo obaw które jakby nie pozwalają mi się cieszyć. Dziękuję za wszystkie gratulacje! :* trzymam kciuki za Was wszystkie tak jak Wy za mnie trzymalyscie. Po jutrze pójdę znowu na betę sprawdzić przyrost. Martwi mnie ten okresowy ból :(
Kochana, nie przy pierwszej ciąży też bolał brzuch jakbym miała dostać miesiączkę. Tak było do tygodnia po terminie. Później znowu w kolejnym miesiącu było tak samo. Miałam nawet wrażenie, że boli bardziej niż zwykle.
 
Cos widocznie jest w tych wyjazdach na wakacje..... :) Tylko jak tu zajść na wakacjach jak się ma wyjazd zaplanowany i już się wie że akurat przyjdzie okres bo poprzedni cykl się skrócił .. hehehe czasami myślę że mnie ktoś nieźle przeklął. Nie pamiętam już kiedy byłam na urlopie bez okresu
No najgorzej jak człowiek sobie zaplanuje a cykl się poprzesuwa. Nie jestem pewna czy owulacja była akurat wtedy czy jak już byłam w domu. Ale powiedzmy że taka wersja będzie dla maleństwa :)
 
No najgorzej jak człowiek sobie zaplanuje a cykl się poprzesuwa. Nie jestem pewna czy owulacja była akurat wtedy czy jak już byłam w domu. Ale powiedzmy że taka wersja będzie dla maleństwa :)
A to wspaniała historia :) czy przy tym leku było ryzyko ciąży bliźniaczej? I ile miesięcy brałaś ten lek?
 
Powiem szczerze że nie pytalam o to lekarza. To był mój pierwszy cykl z tym lekiem :)
Dajesz nam nadzieję... Że i nam się uda. A mi szczególnie. Ja tak naprawdę problem mam z niedomoga lutealna i nieregularnymi cyklami i do tej pory nie miałam szansy nawet się przytulać za bardzo a od 3 cykli mogę i nic z tego nie wychodzi. Ale powiedział mi lekarz że jeszcze z 2-3 miesiące i jak nic to stymulujemy. Ja się przed tym wzbraniam ale zaczynam widzieć.... Że nie ma co czekać tylko brac i działać :)
 
Hmm, moje jajniki wskazują na PCOS i wydaje mi się że przez to nie mogłam zajść. Wydaje mi się że ten lek pomógł. Bo akurat teraz kiedy go wzięłam to się udało. Może warto przemyśleć kwestie tej stymulacji. Trzymam kciuki mocno :) tymczasem uciekam spać, bo dużo emocji miałam :) jutro do pracy. Dobranoc :)
 
reklama
Hmm, moje jajniki wskazują na PCOS i wydaje mi się że przez to nie mogłam zajść. Wydaje mi się że ten lek pomógł. Bo akurat teraz kiedy go wzięłam to się udało. Może warto przemyśleć kwestie tej stymulacji. Trzymam kciuki mocno :) tymczasem uciekam spać, bo dużo emocji miałam :) jutro do pracy. Dobranoc :)
Super Gratuluję ! koleżanka też z PCOSzaszła w 1 cyklu po stymulacji owulacji
 
Do góry