reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Nie mogłam wytrzymać zrobiłam test... u mnie też się pojawia jakiś taki cień cienia, ale nie wiem czy to nie wytwór mojej wyobraźni :( jest bardzo cieniutenka blado różowa kreska. Ja widzę moja bf też widzi, ale chyba zostaje czekać mi do jutra. :(
Pokaż ten test ? :) ale coś czuję że Tobie też sie udało ! ale super tu widzieć tyle pozytywów
 
reklama
U mnie 16 dc i wciąż testy owu negatywne :( Ale jajniki o dziwo mnie nie bolą. Albo nie będzie owu albo jest szansa, że pojawi się w zdrowym jajniku... Trzymajcie kciuki!

Przy okazji - znacie może skuteczne ziołowe preparaty na usunięcie nadmiaru wody z organizmu? Znów przytyłam prawie 2 kg w ciągu kilku dni. Czuję się napuchnięta, a brzuch mam jak w ciąży haha Masakra! Męczę się z tym bardzo. Pamiętam, że niestety na gromadzenie się wody z powodu hormonów Hydrominum nie pomaga.
 
U mnie 16 dc i wciąż testy owu negatywne :( Ale jajniki o dziwo mnie nie bolą. Albo nie będzie owu albo jest szansa, że pojawi się w zdrowym jajniku... Trzymajcie kciuki!

Przy okazji - znacie może skuteczne ziołowe preparaty na usunięcie nadmiaru wody z organizmu? Znów przytyłam prawie 2 kg w ciągu kilku dni. Czuję się napuchnięta, a brzuch mam jak w ciąży haha Masakra! Męczę się z tym bardzo. Pamiętam, że niestety na gromadzenie się wody z powodu hormonów Hydrominum nie pomaga.
Ja też robię testy owu od 13dc i ciągle negatywne. Ale ja mam nieregularne długie cykle i owu może być nawet około 27dc u mnie.

O leki na pozbycie się wody z organizmu zapytaj w aptece napewno coś ci doradza.
 
Ja też robię testy owu od 13dc i ciągle negatywne. Ale ja mam nieregularne długie cykle i owu może być nawet około 27dc u mnie.

O leki na pozbycie się wody z organizmu zapytaj w aptece napewno coś ci doradza.
Tak dziś zrobię, mam nadzieję, że jest coś jeszcze prócz Hydrominum :D Ja mam 30-32 dniowe odkąd biorę progesteron więc teoretycznie za jakieś 2 dni powinna być owu. Dziś wieczorem powtórzę test!
 
Tak dziś zrobię, mam nadzieję, że jest coś jeszcze prócz Hydrominum :D Ja mam 30-32 dniowe odkąd biorę progesteron więc teoretycznie za jakieś 2 dni powinna być owu. Dziś wieczorem powtórzę test!
No ja patrząc na ostatnie cykle to w marcu miałam 34 dniowy w kwietniu 38 dniowy w maju nie miałam i w czerwcu 40dniowy i teraz czekam po ilu dniach nadejdzie do mnie @
 
Hejo dziewczyny :) ja nadal jestem w szoku i oczywiście martwię się bo siedzę w pracy a ból brzucha nie ustaje. Ból który typowo kojarzy się z okresem. Plus szaleństwo jajników. Jutro chyba pójdę na betę sprawdzić przyrost.
Jak dajecie radę w te upały? :p
 
Hejo dziewczyny :) ja nadal jestem w szoku i oczywiście martwię się bo siedzę w pracy a ból brzucha nie ustaje. Ból który typowo kojarzy się z okresem. Plus szaleństwo jajników. Jutro chyba pójdę na betę sprawdzić przyrost.
Jak dajecie radę w te upały? :p
Jak ja bym chciała dziecko... Zazdroszczam pozytywnie.
 
reklama
Mamcia doczekamy się wszystkie zobaczysz :)

Pogodne idź, idź bo ja też ciekawa aż jestem jak tam przyrasta ładnie :)

Ja dziś nad jeziorkiem byłam więc tyłek pomoczyłam trochę a teraz w domu przy wiatraku siedzę i nic mi się nie chce a tu obiad trzeba szykować ech...
 
Do góry