reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Jejku! Dziewczyny, nawet nie wiecie ile znaczą dla mnie Wasze słowa :) dodał mi zdecydowanie otuchy :) to odrzuca od siebie wszystkie czarne myśli i czekam na wizytę :) ciekawa jestem czy będzie już tętno :)
 
reklama
Jejku! Dziewczyny, nawet nie wiecie ile znaczą dla mnie Wasze słowa :) dodał mi zdecydowanie otuchy :) to odrzuca od siebie wszystkie czarne myśli i czekam na wizytę :) ciekawa jestem czy będzie już tętno :)
Wiesz to jest bardzo różnie , u mnie w tej ciąży było w 5tyg5 ,ale to wiesz jak to jest ,zależy kiedy doszło do zapłodnienia itd
 
Właśnie w tym cyklu totalnie nie wiem kiedy mogło być owulacja więc ciężko mi powiedzieć. Najwyżej pójdę do lekarza jeszcze raz. :)
 
Ja już przestaje się łudzić. Dziś 5 dzień od odstawienia duphastonu, @ nie ma. A testy też wychodzą negatywnie. Nie ma chyba nawet o co iść na bete. Więc chyba znów sobie uroilam. . .
 
Ja już przestaje się łudzić. Dziś 5 dzień od odstawienia duphastonu, @ nie ma. A testy też wychodzą negatywnie. Nie ma chyba nawet o co iść na bete. Więc chyba znów sobie uroilam. . .
Póki nie ma okresu jest nadzieja.. Może owulacja była później i dlatego testy nie wychodzą. Ja tak miałam :)
 
Nawet nie strasz [emoji51][emoji51] mi gin kazał odstawić dupka w dniu spodziewanej @
.. zaznaczę że starania wstrzymane. Boję się że mi to cykl rozreguluje A to mój 1 cykl z dupkiem...
Ja już przestaje się łudzić. Dziś 5 dzień od odstawienia duphastonu, @ nie ma. A testy też wychodzą negatywnie. Nie ma chyba nawet o co iść na bete. Więc chyba znów sobie uroilam. . .
 
Ja już przestaje się łudzić. Dziś 5 dzień od odstawienia duphastonu, @ nie ma. A testy też wychodzą negatywnie. Nie ma chyba nawet o co iść na bete. Więc chyba znów sobie uroilam. . .
Ja też dzisiaj zrobiłam test 28dc test negatywny:-/@ nie ma.sama nie wiem,chyba sobie wkrecilam niektóre objawy:-/
Myślicie że jest szansa na ciążę mimo negatywnego jeszcze testu?
 
Ja też dzisiaj zrobiłam test 28dc test negatywny:-/@ nie ma.sama nie wiem,chyba sobie wkrecilam niektóre objawy:-/
Myślicie że jest szansa na ciążę mimo negatywnego jeszcze testu?
Pewnie że jest szansa na ciążę. Nie którym kobietom testy wychodzą przed terminem @ I w dniu terminu @ A nie którym może pokazać kreskę delikatna dopiero np 14-21 dni po terminie @ także spokojnie.
 
Pewnie że jest szansa na ciążę. Nie którym kobietom testy wychodzą przed terminem @ I w dniu terminu @ A nie którym może pokazać kreskę delikatna dopiero np 14-21 dni po terminie @ także spokojnie.
Dzieki!
Właśnie tak jak pisałam kiedys w pierwszej ciąży chyba w 40dc miałam taka druga kreskę że nie brałam tego za ciążę a byla:-) to mnie podtrzymuje na duchu:-)
A l dziwo brzuch mnie nie boli więc czekam :-)
 
reklama
Dzieki!
Właśnie tak jak pisałam kiedys w pierwszej ciąży chyba w 40dc miałam taka druga kreskę że nie brałam tego za ciążę a byla:-) to mnie podtrzymuje na duchu:-)
A l dziwo brzuch mnie nie boli więc czekam :-)
To trzymam kciuki kochana. I czekam na super wieści. [emoji110][emoji173]
 
Do góry