reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Za chwile wrzuce wam tego pozytywa.
Wiem ze za szybko zrobilam, jestem dopiero 6 dni po owu. Ale dlaczego w takim razie ta pieprzona druga kreska wyszla...
 
Mam pytanie jaki miałaś/masz śluz szyjkowy jeśli można wiedzieć
Szczerze ? teraz w ciąży jest go dużo ,wcześniej w ogóle się tym nie sugerowałam ,bo kiepsko z tym u mnie było , po teście ciążowym pozytywnym ,zrobił się biały gęsty i było go dużo , a objawów nie miałam do 7 tyg ciąży
 
Za chwile wrzuce wam tego pozytywa.
Wiem ze za szybko zrobilam, jestem dopiero 6 dni po owu. Ale dlaczego w takim razie ta pieprzona druga kreska wyszla...
6 dni po owulacji ? i robisz test i na bete idziesz ? po co żeby się wkurzać ?? zdecydowanie za wcześnie ,a test musiał być wadliwy
 
Ciezko mi uchwycic ostrosc swoim telefonem
 

Załączniki

  • IMG_20190715_214306.jpg
    IMG_20190715_214306.jpg
    704,8 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry