reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

no ja tak mialam przy poprzednich ciazach, ze bolaly mnie piersi zaraz po owu i teraz tez tak mam, a w normalnych cyklach jak sie nie staralismy to dopoero kipka dni przed @
Ja odstawialam antykoncepcję i od razu zaczęliśmy się starać ale przez te miesiące ani razu nawet piersi mnie nie bolały przed @. Teraz śpię na stojąco, boli krzyż i sutki bolą nawet przy otarciu bluzką. Po prostu dramat. Nie zdziwię się jak znów nic z tego bo mój organizm robi mnie ostatnimi miesiącami w konia [emoji23]
 
reklama
O matko idzie zwariować z tą szyjka.. U mnie jakby wysoko, chyba twarda.. Ale raczej zamknięta.. Sama nie wiem xd
 
Mam 27 lat, staramy się od kilku cykli (6 lub 7 a może i 8) straciłam rachubę. Jestem po drożności wykonanej w marcu o ile dobrze pamiętam, w kwietniu miałam zastrzyk ale się nie udało. Na razie niby starania wstrzymane bo zakładaliśmy firmę, ale mam pewne podejrzenia że przypadkiem mogło teraz zaskoczyć [emoji23]a jeszcze jakieś 7 dni do @, więc zostaje czekanie :)
Cześć
Trzymam kciuki :) ponoć zawsze tak jest jak się odciagniesz myślami i to nie jest Twoim jedynym celem to pyk i działa :D

Jejku mnie badanie szyjki samo w sobie przeraża [emoji23] nie umiem tego robić i nie rozumiem instrukcji [emoji12] skupiam się na objawach [emoji4] niby dopiero 6 dni po owu, ale u mnie w rodzinie większość kobiet w tym mama miały objawy ciąży zaraz po owy Tak więc kto wie [emoji12]
Moja mama też tak miała, mówi że właściwie od razu zaczęła wymiotować... :D dałam jej popalić :D

Kurczaki, ciekawostki z tym badaniem szyjki, będę musiała na spokojnie doczytać :) tylko co by się nie zapetlic... Badać temperaturę, obserwować śluz i siebie i testy owulacyjne i jeszcze szyjke macicy... Chyba tylko z ciekawości spróbuję w różnych dniach cyklu sprawdzić i tyle :p
 
Ja tydzień po owulacji nie miałam apetytu, ciągle sikalam, miałam dużo śluzu, bolały mnie piersi - jakby ktoś nożem ciął i pociłam się na twarzy przez pierwszy miesiąc, a nigdy mi się to nie zdarzało ;)
 
Hej ,
Powracam do Was, zaczęłam starania, pierwszy cykl owulacja jutro [emoji85] testy owulacyjne robione, a teraz zaczynamy wielkie odliczanie do @ :D i co miesiąc tak samo, ostatni raz czekałam 2 lata. Szyjkę tez badałam w tamtych czasach - fajna sprawa ale zaśmieca strasznie głowę, czym więcej rzeczy robimy, tym większa nasza obsesja. A musimy wyluzować by w ta ciąże zajść. Ja zaszłam po 2 latach w pierwszym cyklu w którym miałam to już gdzieś [emoji85]
 
Ja sie nie badam, na poczatku lipca mialam urlop i juz w czerwcu wewnetrzne przekonanie, ze zajde w ciaze, bo przeciez nie bede stresowala sie praca, cale dnie z mężem tak jak pisalam wczesniej, mąż przekonany, że pyķło i od 2 tygodni mowi, ze jestem w ciąży i mam uważać na różne rzeczy. Test robiony dzien przed i w dniu @ ok 16 i 2 testy negatywne. W ubiegłym roku @ płatała mi figle, bo 1 miesiąca nie przyszła (wtedy sie zabezpieczaliśmy) jednak miałam mega duzy ster w pracy, bo (pracuje w finansach) zgubilam/skradziono mi bardzo duza sume pieniedzy i myslalam, ze firma rozwiąże ze mna umowe, wiec od lipca to grudnia mialam raz wiekszy raz mniejszy dodatkowy stres, ale od stycznia jest spokój wszystko w miarę regularnie, oczywiście nie nakrecam sie i codziennie testów nie robię, ale nadzieje jednak mam...
Czy może któraś z Was tak miała, że była w ciąży a testy negatywne ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20190721-075848_Lilly Tracker.jpg
    Screenshot_20190721-075848_Lilly Tracker.jpg
    314,7 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry