reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dzień dobry, fajnie że u nas pada A ja okna w aucie pootwierane!
Dziś pół nocy bolał mnie brzuch jak na @ chyba zaczynam swirowac. Jutro gin...
 
Dzień dobry [emoji4] tak jak pisałam, nie zdziwię się jak to psikusy mojego organizmu bo sutki bolą dziś znacznie mniej [emoji3] mam w planach zapisać się do dobrego lekarza, ale ciągle zapominam [emoji19]
Jak wam mija niedziela? Ja w końcu mam pierwszy dzień od trzech miesięcy kiedy mogę leżeć i niczym się nie przejmować [emoji23] cudowne uczucie [emoji12]
 
Dzień dobry [emoji4] tak jak pisałam, nie zdziwię się jak to psikusy mojego organizmu bo sutki bolą dziś znacznie mniej [emoji3] mam w planach zapisać się do dobrego lekarza, ale ciągle zapominam [emoji19]
Jak wam mija niedziela? Ja w końcu mam pierwszy dzień od trzech miesięcy kiedy mogę leżeć i niczym się nie przejmować [emoji23] cudowne uczucie [emoji12]
Też bym chciała leżeć i nic nie robić hehehe niestety kupa roboty jest w domu gotowanie i sprzątanie co nie co
 
reklama
Też bym chciała leżeć i nic nie robić hehehe niestety kupa roboty jest w domu gotowanie i sprzątanie co nie co
Sprzątanie mam zaległe i to bardzo mocno [emoji23] kurz już do mnie mówi a pranie samo wchodzi do pralki [emoji23][emoji23][emoji23] ale ostatnio z domu korzystam jak z hotelu niestety [emoji19] jeszcze cieplej wody nie mamy bo rury wymieniają tak więc lekko nie jest. Mam nadzieję że zmobilizuje i siebie i mojego co by dziś trochę ogarnąć [emoji3]
 
Do góry