reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Jak są skrzepy to jest @ jak nie to może być implantacja A brzuch Cię boli jak podczas @ bo ma nie boleć jak się zagniezdza tak wyczytalam
Czułam wczoraj jajniki, lekki ból
Moze to głupie pytanie. Ale skąd wy wiecie że pęcherzyki nie pękają. I czym to się potem objawia
Z monitoringu. Przy wysokiej prolaktynie mają problem z peknieciem
 
A mi mocno wyszly zyly na piersiach i az widoczne sa wyzej na klatce piersiowej :szok: czekam az cos sie cos pojawi albo @ albo || ale chyba raczej@ bo cos pobolewaja bardzo delikatnie jakby jajniki.. juz sama nie wiem ..
 
A mi mocno wyszly zyly na piersiach i az widoczne sa wyzej na klatce piersiowej :szok: czekam az cos sie cos pojawi albo @ albo || ale chyba raczej@ bo cos pobolewaja bardzo delikatnie jakby jajniki.. juz sama nie wiem ..
Uuuu, czekamy czekamy, liczę na dwie kreseczki! :)
Ja biorę Inofolic. W pierwszej ciąży pomógł mi wyregulować okres i zająć czymś myśli;)
Ja kupilm Raz Femibion 0 ale wróciłam do FOLIKA bo przedawkowała witaminy :)
I ja skusilam się na Folik, jednak to lek, a i cena dużo nizsza, a z kasą teraz tak sobie, jak to przy wykańczaniu mieszkania..... :D
Dzięki Kochane za odpowiedzi :*
 
Tez biorę folik juz od jakiegos czasu podobno najlepszy tak juz kilku lekarzy mi mowilo bo jest lekiem a nie suplementem i cena do 20 zl max.
 
reklama
Przy okazji powtórzę pytanie z wczoraj, polecacie coś konkretnego z kwasem foliowym??
Ja biorę cały czas Folik, kończy mi się i zastanawiam się czy pociągnac dalej czy wziąć jakiś suplement z innymi składnikami. Folik w sumie jest w lekiem więc to cały czas mnie skłania żeby pozostać przy nim, jest gwarancja że jest tam to, co pisze producent a nie jak w suplementach.... :)
Ja również biorę Folik. Wydaje mi się że chyba jest wystarczający..... jeśli nie ma się żadnych zaburzeń w wynikach.
 
Do góry