reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny ja myślę że teraz ze świecą szukać pracy z miłą atmosferą, szefem i koleżankami którzy nie zrzucają na nas obowiązków dodatkowych, z dobrą pensją i wyrozumiałym szefem który rozumie że kobieta to kobieta i tylko ona może urodzić dziecko, że czasem są chwile w których nikt inny jej przy tym dziecku nie zastąpi. Jeśli macie pracę idealną prosze napiszcie bym miała jeszcze nadzieję że takie miejsca istnieją.
U mnie dziś też niefajnie w pracy ale żyje myślą o weekendzie.
Dziewczyny czuje że znów się nie udało, aj czy to nie może być prostsze. A co to jest ten infolic? Wiem internet by mi wszystko powiedział ale chcę znać Wasze opinię jako użytkowniczek.
Ja nie wiem czy pociesze Ale napisze w kwestii atmosfery w pracy i ludzi. Pracuje w budżetówce od 11 lat. Różnie bywało...mobbing po urodzeniu dziecka również. Obecne stanowisko przynosi mi co mc prawie minimalna krajowa Ale koleżanki z którymi pracuje to świetne kobiety a szef prawie jak rodzina ;) chodzę do pracy z ochotą, wcześnie kończę (służba zdrowia) Ale pieniądze to jak zapomoga.....
Wiele razy miałam odejść. Myślałam sobie po co mi były studia.....zero rozwoju,awansów,klepie jedno i to samo. Ale jest tyle plusów posiadając dziecko że zdecydowałam się zostać. Jeśli nie zaciaze to raczej odejdę z uwagi na zarobki. Dziecko już odchowane, teraz ja mogę zacząć się realizować. A jeśli zajde...to zostanę oczywiście bo tu nikt mi głowy nie suszy jak idę na l4, wychodzę 14.30 z pracy i mogę jeszcze dużo rzeczy załatwić,obiad ugotować,dziecko odebrać,głowe mam wolną od stresu, wychodzę z pracy i o niej nie myślę. Każda praca ma swoje plusy i minusy. W naszej rodzinie mąż się jej poświęca,zarabia,późno czasem wraca A ja dbam bardziej o dom,zakupy i dziecko.
 
Ja nie wiem czy pociesze Ale napisze w kwestii atmosfery w pracy i ludzi. Pracuje w budżetówce od 11 lat. Różnie bywało...mobbing po urodzeniu dziecka również. Obecne stanowisko przynosi mi co mc prawie minimalna krajowa Ale koleżanki z którymi pracuje to świetne kobiety a szef prawie jak rodzina ;) chodzę do pracy z ochotą, wcześnie kończę (służba zdrowia) Ale pieniądze to jak zapomoga.....
Wiele razy miałam odejść. Myślałam sobie po co mi były studia.....zero rozwoju,awansów,klepie jedno i to samo. Ale jest tyle plusów posiadając dziecko że zdecydowałam się zostać. Jeśli nie zaciaze to raczej odejdę z uwagi na zarobki. Dziecko już odchowane, teraz ja mogę zacząć się realizować. A jeśli zajde...to zostanę oczywiście bo tu nikt mi głowy nie suszy jak idę na l4, wychodzę 14.30 z pracy i mogę jeszcze dużo rzeczy załatwić,obiad ugotować,dziecko odebrać,głowe mam wolną od stresu, wychodzę z pracy i o niej nie myślę. Każda praca ma swoje plusy i minusy. W naszej rodzinie mąż się jej poświęca,zarabia,późno czasem wraca A ja dbam bardziej o dom,zakupy i dziecko.
To macie super. Bo w mojej budzetowce jeden drugiego by w łyżce wody utopił.
 
Witam jestem po nie udanych in vitro. Zostało mi :
Prelutex 6 fiołek ważność do 04 2021 plus strzykawki i igły
Lutinus półtora opakowania ważne do 02 2022
Duphaston 16 tabletek ważne do 11 2023
Jeśli któraś jest chętna to proszę o kontakt
 
a ja wogole nie zwracam uwagi na objawy, mam 19dc, piersi bola i tyle. Jestem na dzialce i wogole nie mysle, a jestem pewna ze przytulalismy sie za wczesnie na ciaze wiec pewnie nic z tego
 
Hej dziewczyny. Mnie już 3 dzień tak kłuje jajnik i ciągnie. Ciągle gorąco i poty oblewaja. Głowa boli i. Jest uczucie dużej wilgotnosci. Dziś jest 21 dc a cykle mam 28 dniowe
 
reklama
Do góry