reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja taki jak twój z dziś miałam 6.08 ale działaliśmy od 1.08 co dwa dni i przed owu codziennie az do 9.08..
Dziś zrobiłam pinka 10mul i negatyw czyli to by było 7-8 dni po owu. Napięcie rośnie ;)
 
reklama
Wiesz u mnie wrzesień będzie to będzie trzeci cykl starań więc nie tak długo ale nie przeczę myślałam że pójdzie jak przy córce w pierwszym cyklu starań ale jednak wiek już nie ten, poza tym wiecie mój chłop to te cykle owulacje dni płodne nie bardzo kuma a ja mu wykładu nie robiłam więc on myśli że chyba że to nie ma znaczenia kiedy są przytulasy poza tym jak piszecie że dajecie radę z przutulasami przez tydzień codziennie to u mnie niewykonalne więc chłopa wykład czeka, ciężka pracawe wrześniu i zobaczymy. A u Ciebie który cykl starań?
U mnie był by też 3 a chłop to doktorat z gin. będzie pisał:laugh2: :p
 
Ja taki jak twój z dziś miałam 6.08 ale działaliśmy od 1.08 co dwa dni i przed owu codziennie az do 9.08..
Dziś zrobiłam pinka 10mul i negatyw czyli to by było 7-8 dni po owu. Napięcie rośnie ;)

My działamy codziennie od 10.08 Trochę chyba za wcześnie na test ciążowy. Ja na pewno najwcześniej zatestuje koło 5 dni po terminie @ I w jakim terminie powinnam mieć owu od tego testu? 24-36h?
 
Wiesz u mnie wrzesień będzie to będzie trzeci cykl starań więc nie tak długo ale nie przeczę myślałam że pójdzie jak przy córce w pierwszym cyklu starań ale jednak wiek już nie ten, poza tym wiecie mój chłop to te cykle owulacje dni płodne nie bardzo kuma a ja mu wykładu nie robiłam więc on myśli że chyba że to nie ma znaczenia kiedy są przytulasy poza tym jak piszecie że dajecie radę z przutulasami przez tydzień codziennie to u mnie niewykonalne więc chłopa wykład czeka, ciężka pracawe wrześniu i zobaczymy. A u Ciebie który cykl starań?
My od kwietnia ale nie tak intensywnie. Tak konkretnie to chyba 4 cykl z kalendarzem w ręku. Raz się udało ale była ciąża biochemiczna.
Kurcze, mój chłop wie więcej w temacie niż ja :D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja rano miałam te plamienia a już potem od południa nic. Może to po szalonym przytulanku rano? Choć bardziej przypuszczam że jednak to od torbieli. Ale...... Wzięłam rano hemorigen Femina tabletkę jedna. I teraz wzięłam druga. Przechodzi mi po nich plamienie od razu. Boże może dociagne na dupku chociaż do niedzieli. Narazie minęło. Chociaż mam tak czasami że przez 3 dni plamie ale.to tak jednorazowo w ciągu dnia. Albo z dwa razy. Ale to tak, że lekko na papierze widać..... Trzymajcie kciuki by to było chwilowe bo jak nie to oszaleje......
 
Dziewczyny a ja rano miałam te plamienia a już potem od południa nic. Może to po szalonym przytulanku rano? Choć bardziej przypuszczam że jednak to od torbieli. Ale...... Wzięłam rano hemorigen Femina tabletkę jedna. I teraz wzięłam druga. Przechodzi mi po nich plamienie od razu. Boże może dociagne na dupku chociaż do niedzieli. Narazie minęło. Chociaż mam tak czasami że przez 3 dni plamie ale.to tak jednorazowo w ciągu dnia. Albo z dwa razy. Ale to tak, że lekko na papierze widać..... Trzymajcie kciuki by to było chwilowe bo jak nie to oszaleje......
Trzymam kciuki mocno!!!
 
reklama
a ja mam dzis 20dc, termin @ za 7-9 dni, w zeszlym cyklu juz zaczynaly sie plamienia, a teraz jak jiz daaawno nie mialam sluz biaky ale raczej suchy. Piersi bola ale tak zazwyczaj mam blizej czy dalej do bola. Innych objawow brak
 
Do góry