reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A już masz zarodki czy dopiero będziesz przechodzić stymulację ?
Dopiero będę przechodzic, w piątek mam mieć wizytę i ma mi dokładnie wszystko wyjasnic. Jeżeli chodzi o badania to mam jeszcze ważne do inseminacji, więc powiedział że już w tym cyklu możemy zacząć. A ty juz masz zarodki? jak w ogóle się to wszystko odbywa?
 
Dopiero będę przechodzic, w piątek mam mieć wizytę i ma mi dokładnie wszystko wyjasnic. Jeżeli chodzi o badania to mam jeszcze ważne do inseminacji, więc powiedział że już w tym cyklu możemy zacząć. A ty juz masz zarodki? jak w ogóle się to wszystko odbywa?

Odbywa się szybko [emoji23] ja tez miałam ważne badania z IUI. Ja musiałam zrobić w 2 dniu cyklu fsh i lh zeby lekarz mógł dobrać dawkę . Po wysłaniu wyniku 9.12 kazał przyjechać przed kolejna miesiączka po recepty . Byliśmy 27.12 , pobrał jeszcze wymazy i czekaliśmy na okres . 2.1 to był 2dc miałam zrobić estradiol i progesteron i zaczekam się kłuć już. Po 5 dniach kontrola usg i estradiolu wraz progesteronem . A potem po 2 dniach i znów 2 dniach . Jutro ostatni podglad jajeczek i w poniedziałek punkcja .
 
Odbywa się szybko
emoji23.png
ja tez miałam ważne badania z IUI. Ja musiałam zrobić w 2 dniu cyklu fsh i lh zeby lekarz mógł dobrać dawkę . Po wysłaniu wyniku 9.12 kazał przyjechać przed kolejna miesiączka po recepty . Byliśmy 27.12 , pobrał jeszcze wymazy i czekaliśmy na okres . 2.1 to był 2dc miałam zrobić estradiol i progesteron i zaczekam się kłuć już. Po 5 dniach kontrola usg i estradiolu wraz progesteronem . A potem po 2 dniach i znów 2 dniach . Jutro ostatni podglad jajeczek i w poniedziałek punkcja .
Jakie masz amh ?
Nie mam przy sobie badań, ale lekarka mówiła że mieszcze się w normie.
 
No i okres płodny za nami... teraz znów te czekanie do.... kolejnego nic zapewne. Ale cóż czekamy... jak tam u Was dziewczyny ?
 
Hej kobitki [emoji847]
Wracam do was [emoji22]
Mi niestety się nie udało po raz 2 w niedzielę opuścił mnie mój kochany aniołek [*] jeszcze się nie pozbieralam
Mam jeszcze trochę do załatwienia bo do pracy się nie nadaje ehh
A co się stało? Jeśli zbyt bolesne to nie odpowiadaj :*
 
reklama
Do góry