reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
No to mnie teraz przerazilas, masz jakieś konkretne suple na myśli? Ja przez pewien czas brałam pregne plus z polecenia lekarza później znalazłam pregne start i tak brałam przez jakiś czas.

Ja brałam ovarin itd. Ale na jakość i ilość komórek dziewczyny polecają dhea eljot. Zakupiłam i mam zamiar brać . Teraz będę na długim protokole wiec mam nadzieje ze się zrobią super komórki
 
Ja brałam ovarin itd. Ale na jakość i ilość komórek dziewczyny polecają dhea eljot. Zakupiłam i mam zamiar brać . Teraz będę na długim protokole wiec mam nadzieje ze się zrobią super komórki
Ja brałam. Ovarin i milion innyvh suplementów. Mialam. Clostilbegyt plus zastrzyki i udraznianie jajowodów i nic.. Poszłam do sklapu zielarskiego bo slyszalam o oleju z wiesiołka.. I Pani od razu dała mi 2 inne specyfiki. Korzeń maca plus costangus. Efekt natychmiastowy w postaci dwóch kresseczek
 
Ja brałam. Ovarin i milion innyvh suplementów. Mialam. Clostilbegyt plus zastrzyki i udraznianie jajowodów i nic.. Poszłam do sklapu zielarskiego bo slyszalam o oleju z wiesiołka.. I Pani od razu dała mi 2 inne specyfiki. Korzeń maca plus costangus. Efekt natychmiastowy w postaci dwóch kresseczek

Na kiedy termin? :)
 
Ja brałam. Ovarin i milion innyvh suplementów. Mialam. Clostilbegyt plus zastrzyki i udraznianie jajowodów i nic.. Poszłam do sklapu zielarskiego bo slyszalam o oleju z wiesiołka.. I Pani od razu dała mi 2 inne specyfiki. Korzeń maca plus costangus. Efekt natychmiastowy w postaci dwóch kresseczek

Castagnus brałam sporo czasu . Tyle co obniżył prolaktyne . Owulke to ja mam ale męża nie mam w domu wiec naturalne starania nie wchodzą w grę
 
Hej, wracam właśnie od lekarza, na razie nie wiadomo co z in vitro bo na prawym jajniku jest torbiel, mam się zgłosić za tydzień, albo wcześniej jeżeli dostanę okresu. Jak na złość badania mam ważne do 5.02,wiec pewnie będę musiała robić od nowa. Widziałam swoje wyniki amh i wcale rewelacyjne nie są. Min 1.20 jak na mój wiek a ja mam 1.57.
 
Hej, wracam właśnie od lekarza, na razie nie wiadomo co z in vitro bo na prawym jajniku jest torbiel, mam się zgłosić za tydzień, albo wcześniej jeżeli dostanę okresu. Jak na złość badania mam ważne do 5.02,wiec pewnie będę musiała robić od nowa. Widziałam swoje wyniki amh i wcale rewelacyjne nie są. Min 1.20 jak na mój wiek a ja mam 1.57.

Nie masz złego amh . Spokojnie .

Ja tez będę musiała badania porobić wiec skorzystam z pakietu medycznego z pracy . Nie będę już płacić więcej , sporo kasy w zeszłym roku poszło na badania i szukanie przyczyn niepowodzeń
 
reklama
Nie masz złego amh . Spokojnie .

Ja tez będę musiała badania porobić wiec skorzystam z pakietu medycznego z pracy . Nie będę już płacić więcej , sporo kasy w zeszłym roku poszło na badania i szukanie przyczyn niepowodzeń
U mnie tak samo, tyle pieniędzy poszło. A powiedz mi znaleźli u ciebie jakąś przyczynę?
 
Do góry