reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej :) zapraszamy na starania 2020 bo tak ja piszesz, z tego co widzę wiele dziewczyn się tam przeniolso, z tym że uwaga na zawrotne tempo 🤣 tam jest już 1000 stron od 1 stycznia 🤣 ale dziewczyny naprawdę super się wspierają i non stop podziwiamy czyjeś ll kreseczki ;)
Jak wrócę do działania to napewno się dopisze :)
 
reklama
Witam was, długo mnie tutaj nie było więc mam troszkę do nadrobienia. Postanowiłam wyłączyć myślenie i się odciąć, ponieważ już nieźle fiksowałam. Dzisiaj coś mnie tknelo aby jednak zrobić test wyszły jasne kreski w przeciągu 5 min. Testy nie są z tych drogich, najniższa półka 2 różne firmy. Miesiączki mam między 28-31 dni. Wtym cyklu sprawdzałam owu od 14 dnia testy jednak wychodziły negatywne. Czy jest możliwe że owulacja wystąpiła wcześniej? I dlatego test pokazuje te 2 kreseczke?.
 

Załączniki

  • IMG_20200214_123445.jpg
    IMG_20200214_123445.jpg
    737,4 KB · Wyświetleń: 176
Witam was, długo mnie tutaj nie było więc mam troszkę do nadrobienia. Postanowiłam wyłączyć myślenie i się odciąć, ponieważ już nieźle fiksowałam. Dzisiaj coś mnie tknelo aby jednak zrobić test wyszły jasne kreski w przeciągu 5 min. Testy nie są z tych drogich, najniższa półka 2 różne firmy. Miesiączki mam między 28-31 dni. Wtym cyklu sprawdzałam owu od 14 dnia testy jednak wychodziły negatywne. Czy jest możliwe że owulacja wystąpiła wcześniej? I dlatego test pokazuje te 2 kreseczke?.
Czy to ważne kiedy była owulacja?
Czy to ważne że testy może były wadliwe?
Ważne że są dwie kreski :)
 
Hej dziewczyny. Gdzie wyście się podziały . Co u Was? Tęsknię :( :*
Hej ❤️ ja na własną rękę bez monitoringu wzięłam Clo 2x1. Dzisiaj mam 15dc a ostatnio test owu wyszedł mi pozytywny w 17dc więc czekamy... Nie wiem co tam się utworzyło ale z każdym dnie co raz bardziej czuje jajniki, na przemian raz jeden raz drugi. A co u Ciebie? Jak się trzymasz?
 
Hej dziewczyny ❤️ co u was? Dawno mnie tu nie było bo chyba od listopada ☺️ w grudniu przeprowadziliśmy się do nowego domku dokładnie 21 grudnia i w ten dzień zrobiłam test ciążowy w nowym domku ☺️ i wyszedł pozytywny. Jestem aktualnie w 23 tyg ciąży 😍 córeczka nam rośnie 😍 pozdrawiam
 
Hej ❤ ja na własną rękę bez monitoringu wzięłam Clo 2x1. Dzisiaj mam 15dc a ostatnio test owu wyszedł mi pozytywny w 17dc więc czekamy... Nie wiem co tam się utworzyło ale z każdym dnie co raz bardziej czuje jajniki, na przemian raz jeden raz drugi. A co u Ciebie? Jak się trzymasz?
Gdzies mi zniknelas ostatnio. Ja w marcu odpuściłam cykl bo nie w głowie mi było staranie. W święta miałam dni plodne to raz jeden mąż mnie namówił żeby spróbowac ale lipa. 8 dnia brania dupka dostałam okres. Nic z tego. Teraz mam 6 dc i chciałam w tym miesiącu zacząć ale lekarz nie przyjmuje nieciezarnych (czuje się jak gorszy sort). Więc ani monitoringu ani pregnylu ani ciąży nie będzie. Ovarin jedynie biorę.... :( :( Załamka totalna.
 
reklama
Gdzies mi zniknelas ostatnio. Ja w marcu odpuściłam cykl bo nie w głowie mi było staranie. W święta miałam dni plodne to raz jeden mąż mnie namówił żeby spróbowac ale lipa. 8 dnia brania dupka dostałam okres. Nic z tego. Teraz mam 6 dc i chciałam w tym miesiącu zacząć ale lekarz nie przyjmuje nieciezarnych (czuje się jak gorszy sort). Więc ani monitoringu ani pregnylu ani ciąży nie będzie. Ovarin jedynie biorę.... :( :( Załamka totalna.
Kochanie, nie przejmuj się tym. Ja też niby bez monitoringu i leczenia nie miałam szans na ciążę... W sierpniu miałam odstawić wszystko i we wrześniu/październiku "na czysto" miałam zrobić badania hormonów. Wyobraź sobie, że wszystko odstawiłam, zachciało mi się przytulać. Lekarz zdążył nam powiedzieć, którego dnia mniej więcj mogę się spodziewać owulacji, bo już miałam unormowane cykle i kochałam się wtedy z mężem. Bardzo się modliliśmy wtedy o dziecko, mieliśmy przekonanie, że w ciąże zaszłam, ale on i jeszcze inna ginekolożka do której poszliśmy, powiedzieli, że jajeczko wygląda bardzo marnie i nic z tego nie będzie, nie mamy się nastawiać, a ja cały czas słyszałam głos Ducha Świętego, że jestem w ciąży i ja w to uwierzyłam. Rodzę na początku maja.

Życzę Wam tego samego moje kochane. Pamiętajcie, że najlepszym lekarzem jest Bóg :* On jest z Wami cały czas, powiedzcie w modlitwie, że po ludzku próbowałyście i się nie udaje, ale teraz oddajecie to PAnu. Módlcie się codziennie, czytajcie pismo św., budujcie swoją wiarę, a Pan was wysłucha :*
 
Do góry