reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Gdzies mi zniknelas ostatnio. Ja w marcu odpuściłam cykl bo nie w głowie mi było staranie. W święta miałam dni plodne to raz jeden mąż mnie namówił żeby spróbowac ale lipa. 8 dnia brania dupka dostałam okres. Nic z tego. Teraz mam 6 dc i chciałam w tym miesiącu zacząć ale lekarz nie przyjmuje nieciezarnych (czuje się jak gorszy sort). Więc ani monitoringu ani pregnylu ani ciąży nie będzie. Ovarin jedynie biorę.... :( :( Załamka totalna.
[/QUOTE

kochana taka moja rada Jeśli chcesz mieć bardzo dzidziusia „nie może tak tez być ze raz jeden mąż Cię namówił” jak się chce to należy się przytulać Jak najczęściej 😃
 
reklama
Tak, mogę polecić specjalistów Invicty. Musisz sama sprawdzić według opinii na stronach internetowych i wybrać według własnych oczekiwań. My z mężem bardzo zadowoleni z obsługi tej placówki. A jaki macie problem?
 
Aha rozumiem. No to koniecznie spróbujcie wizytę w placówce. Na pewno wam doradzą. Jeżeli nikt z was nie sprawdzał zdrowie pod tym kątem warto to zrobić ;)
 
Dziękuję, spróbujemy. Właśnie widzę listę lekarzy. Zależy nam na kimś kto ma doświadczenie w leczeniu par.

Chcemy dobrze się zbadać, aby mieć pewność, że wybraliśmy prawidłowy kierunku leczenia.
 
reklama
No właśnie nie chcemy akurat takiej sytuacji, bo mam już prawie 40 lat i boimy się, że z każdym rokiem nasze szanse na maleństwo maleją...
 
Do góry