reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

#starania #ciaza #cykl

Taka beta niestety nie wskazuje na ciążę. Ile jesteś dpo? Wiesz kiedy była owulacja? Jeżeli tak, to skąd? Testy? Obserwacja? Monitoring?
Monitoring miałam robiony dość późno miałam owulacjie 18 dc... Ale lekarz mówił że pękł i żeby w 28 dc zrobić bete...bolą mnie piersi i brzuch ale to w takim razie na okres ...okres mam między 30 a 33 dc... staramy się 2,5 roku i
chciała bym żeby wkoncu się udało ale niestety jeszcze będę musiała w takim razie poczekać...
 
reklama
Monitoring miałam robiony dość późno miałam owulacjie 18 dc... Ale lekarz mówił że pękł i żeby w 28 dc zrobić bete...bolą mnie piersi i brzuch ale to w takim razie na okres ...okres mam między 30 a 33 dc... staramy się 2,5 roku i
chciała bym żeby wkoncu się udało ale niestety jeszcze będę musiała w takim razie poczekać...
Ja bym poczekała i powtórzyła betę po 14 dpo. Implantacja może mieć miejsce nawet i 12 dni po owu plus 2 dni na pojawienie bety.

Twoje dolegliwości na tą chwilę to zwykły pms. Objawy ciążowe pojawiają się po wytworzeniu bety. Trzymam kciuki 🙃 daj znać jak się sprawy mają 🙂
 
Ja bym poczekała i powtórzyła betę po 14 dpo. Implantacja może mieć miejsce nawet i 12 dni po owu plus 2 dni na pojawienie bety.

Twoje dolegliwości na tą chwilę to zwykły pms. Objawy ciążowe pojawiają się po wytworzeniu bety. Trzymam kciuki 🙃 daj znać jak się sprawy mają 🙂
Właśnie myślę że jak coś może wtorek lub środę się coś wyjaśni... dobrze dam

znać 😊
 
Jednak plamienie już mam.wiec ten miesiąc dalej jest stracony ...Nom trudno się mówi....
 
Do góry