reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Tak dzieci idą do zlobka, przedszkola. No dokładnie za dużo na raz. Musi się unormować. U nas ja wybrałam.kazdemu imiona. A w którym szpitalu rodziłaś? Jesteś zadowolona z opieki?
O to jak pójdą do przedszkola i żłobka to też jednak będzie inaczej, może lżej dla Ciebie i między Wami też będzie lepiej.
Planowałam rodzic na Brochowie, ale odwaliłam numer i nie zdążyłam dojechać do szpitala, urodziłam w domu a potem karetka zabrała nas już do Oławy, bo najbliżej😁byłam zadowolona, duże dwuosobowe sale, byłam sama na sali cały pobyt, fajny personel. Jak mnie przywieźli, to byłam chwilę na porodówce, rodzilam tam łożysko itp, to porodówka też super, bardzo ładna, wyremontowana, oddzielne sale itp.
 
reklama
O to jak pójdą do przedszkola i żłobka to też jednak będzie inaczej, może lżej dla Ciebie i między Wami też będzie lepiej.
Planowałam rodzic na Brochowie, ale odwaliłam numer i nie zdążyłam dojechać do szpitala, urodziłam w domu a potem karetka zabrała nas już do Oławy, bo najbliżej😁byłam zadowolona, duże dwuosobowe sale, byłam sama na sali cały pobyt, fajny personel. Jak mnie przywieźli, to byłam chwilę na porodówce, rodzilam tam łożysko itp, to porodówka też super, bardzo ładna, wyremontowana, oddzielne sale itp.
Słyszałam, że oława fajny szpital. Moja koleżanka złapała dziecko na progu jak szła do auta, też nie zdążyła. Na brochowie byłam na ginekologii, ale to lata temu i było spoko, tylko staro. Może wyremontowali. Niedawno rodziłam, a wydaje mi się jakby to było z 5 lat temu i już marzy mi się do.pracy pójść;)
 
Słyszałam, że oława fajny szpital. Moja koleżanka złapała dziecko na progu jak szła do auta, też nie zdążyła. Na brochowie byłam na ginekologii, ale to lata temu i było spoko, tylko staro. Może wyremontowali. Niedawno rodziłam, a wydaje mi się jakby to było z 5 lat temu i już marzy mi się do.pracy pójść;)
U nas akurat mój z D. przyjął dziecko, a pogotowie dojechało 11 minut po narodzinach, ale byłam w szoku po pierwszym porodzie, że to się może z takim tempem rozkręcić, że ja nawet nie zdążę pomyśleć, że czas już jechać, no ale był to dobry i łagodny poród, życzę każdemu😁 na Brochowie właśnie wyremontowali i otworzyli tą sale porodów naturalnych, dlatego myślałam tam, ale nie miałam okazji skorzystać i już raczej nie skorzystam, bo raczej zostaniemy przy dwójce 😅

Oj tak, ja pod koniec ciąży miałam już taki etap, że w sumie to brakuje mi już pracy, ludzi itd. Więc rozumiem, jak najbardziej. Z drugiej strony ten czas tak leci, ja też mam wrażenie że dopiero rodzilam, a tu już zaraz będą 2 miesiące 🙈. Rosną dzieciaki tak szybko..
 
Do góry