reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

reklama
Hej, ja nie dostawałam powiadomień, ze coś tutaj piszecie 😱 wiec myślałam, ze wątek umarł i nawet nie zaglądałam. My trochę w tym miesiącu chyba odpuściliśmy. Właśnie mam okres okoloowulacyjny, ale nie mam ochoty ani siły na seks. Młoda przechodzi teraz bunt 10-miesieczniaka 🤣 wiec ja ten cykl spisuje raczej na straty, ale trzymam kciuki za was ❤️
 
Hej, ja nie dostawałam powiadomień, ze coś tutaj piszecie 😱 wiec myślałam, ze wątek umarł i nawet nie zaglądałam. My trochę w tym miesiącu chyba odpuściliśmy. Właśnie mam okres okoloowulacyjny, ale nie mam ochoty ani siły na seks. Młoda przechodzi teraz bunt 10-miesieczniaka 🤣 wiec ja ten cykl spisuje raczej na straty, ale trzymam kciuki za was ❤️
Oj znam to, u nas też 10 miesięcy i też nie jest lekko🙉😈 a co najlepsze, taki z niego cwaniaczek, że jak gdzieś wyjdziemy, ktoś przyjdzie do nas to wtedy jest aniołkiem, śmieje się cały czas, zaczynają się akcje sam na sam😁
 
Oj znam to, u nas też 10 miesięcy i też nie jest lekko🙉😈 a co najlepsze, taki z niego cwaniaczek, że jak gdzieś wyjdziemy, ktoś przyjdzie do nas to wtedy jest aniołkiem, śmieje się cały czas, zaczynają się akcje sam na sam😁
Taaaaaaaak! Dokładnie to samo u nas. Dzisiaj od rana była marudna, ani cycus ani dwór ani żadna przekąska nawet nie koiła bólu. Mąż od rana w pracy, a jak wrócił to młoda otarła łzy i zachowywała się jakby to był dzień jej życia 🤣
 
Taaaaaaaak! Dokładnie to samo u nas. Dzisiaj od rana była marudna, ani cycus ani dwór ani żadna przekąska nawet nie koiła bólu. Mąż od rana w pracy, a jak wrócił to młoda otarła łzy i zachowywała się jakby to był dzień jej życia 🤣
No dokładnie, u nas dokładnie to samo 🤣U nas Młody też daje największy popis jak nie ma narzeczonego, a tylko jak wchodzi z pracy to nagle anioł, uśmiech na buzi i wgl. Czasem wejdzie po cicho, stanie w korytarzu i syn nie zauważy to jeszzcze jest marudzenie i stękanie, a jak tylko zobaczy, że tata wrócił to nagle zmiana 😂
 
I jak tam u Was dziewczyny? U mnie @dalej brak, dzisiejszy test znowu biel, więc nic z tego 🤷‍♀️.
U mnie też biel, objawy typowo przedokresowe. Temp niska. W maju też nici, bo zanim okres dostanę to może połowa czerwca minie. Więc może lipiec. Ale mnie to drażni. 🙈 Młodzieży jeszcze daje mi popalić. Młody ząbki, cycanie,młoda bunt dwulatka 😂
 
U mnie też biel, objawy typowo przedokresowe. Temp niska. W maju też nici, bo zanim okres dostanę to może połowa czerwca minie. Więc może lipiec. Ale mnie to drażni. 🙈 Młodzieży jeszcze daje mi popalić. Młody ząbki, cycanie,młoda bunt dwulatka 😂
Masakra z tymi długimi cyklami😔.
O kurcze to pewnie przy młodych zmęczenie do tego dochodzi, jak masz takie kombi złego humoru u nich 😃.
U mnie aktualizacja, dziś przyszła @.
 
reklama
Do góry