reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Nic , a nic. Widzę jedyne wyjście z sytuacji. Odstawić małego, a na razie mocno ograniczyć karmienia. Potem do lekarza na regulację cykli. Może jakieś badania krwi. Do tego modyfikacja mojej diety😬
Jeżeli właśnie jesteście gotowi na odstawienie to myślę, że to może najlepiej pomóc.. Ewentualnie może jeszcze wizyta u lekarza, niech zobaczy czy masz wgl owulacje.. Może też coś doradzi.
Oj z tą dietą przy dzieciach to różnie bywa 😅dziecku się daje co najlepsze, a samemu skubnie coś na szybko 🤦‍♀️
 
reklama
Jeżeli właśnie jesteście gotowi na odstawienie to myślę, że to może najlepiej pomóc.. Ewentualnie może jeszcze wizyta u lekarza, niech zobaczy czy masz wgl owulacje.. Może też coś doradzi.
Oj z tą dietą przy dzieciach to różnie bywa 😅dziecku się daje co najlepsze, a samemu skubnie coś na szybko 🤦‍♀️
Niestety mały chyba nie jest gotowy😑 ale mam dość już tego karmienia. Ja już ważę 90 kg przy 164 cm. Wyglądam jak foka u wybrzeży 🤦
 
Ale wiesz, że w ogóle nie wiem kiedy w razie czego pójść do lekarza żeby sprawdzil czy mam owu? Jak mam długie cykle to raz w tygodniu? I tak lekarz przyjmuje raz w tygodniu 🤦
 
Niestety mały chyba nie jest gotowy😑 ale mam dość już tego karmienia. Ja już ważę 90 kg przy 164 cm. Wyglądam jak foka u wybrzeży 🤦
To jeżeli tak jest i masz dość, to myślę, że nie ma sensu na siłę tego ciągnąć.. Warto wziąć pod uwagę swoje odczucia.. Albo może na razie chociaż ograniczyć dzienne albo nocne karmienie, może to by pomogło?
U mnie z wagą znowu problem w drugą stronę, leci w dół, już ważę 9 kg mniej niż przed ciąża i ciężko to zatrzymać.. A badałaś tsh? Może tu jest problem?
 
Swoją drogą wyczytałam, że właśnie siemię lniane reguluje cykle, zwiększa szanse na cykle owulacyjne, dlatego też dołączyłam do diety i pije dwa razy dziennie 😃
 
Ale wiesz, że w ogóle nie wiem kiedy w razie czego pójść do lekarza żeby sprawdzil czy mam owu? Jak mam długie cykle to raz w tygodniu? I tak lekarz przyjmuje raz w tygodniu 🤦
Hmm, może w takim razie spróbuj teraz iść, może chociaż coś doradzi ze względu na te przedłużające się cykle.. A też przy okazji, doradzi może jakieś badania i sam też wszystko posprawdza..
 
reklama
Ale coś ruszyło. Tzn mam migrenę i mdłości, typowo przedokresowe 😉 dwie koleżanki mi odradzają malucha, bo raty, bo drożyzna czy coś. Ja wiem, wszystko wiem. Ale jakbym miała tak patrzeć to i tej dwójki by nie było. Jak Wy się zapatrujecie na ceny a kolejne dzieci?
 
Do góry