reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Ah nie napisałam. Beta wczoraj tylko 148.. nie jestem tym faktem zachwycona. Dodatkowo młody wisi na cycu jakby się wściekł , a mnie tak bolą sutki. Mały naprawdę nie daje się odstawić, nie mam pojęcia jak go odcyckowac 😕
 
reklama
Ah nie napisałam. Beta wczoraj tylko 148.. nie jestem tym faktem zachwycona. Dodatkowo młody wisi na cycu jakby się wściekł , a mnie tak bolą sutki. Mały naprawdę nie daje się odstawić, nie mam pojęcia jak go odcyckowac 😕
Widziałam na forum kreskowym, robisz jutro ponownie, by sprawdzić przyrost?

Kiedy się wybierasz go Gin? A nie ma opcji żeby pił mm albo inne mleko z kubeczka otwartego albo innego? Bo on już ma roczek nie? Może jakies bardziej syte posiłki? Kurcze ciężka sytuacja..
 
Do gina idę 19 lipca. Powiem Ci, że strasznie się boje pozamacicznej, bo tak mnie boli, kłuje z prawej strony, aż przeszywa do stopy ból. A przy tak małej becie lekarz i tak nic nie zobaczy. Muszę czekać 😕 mały nie chce pić mleka w ogóle ani krowiego ani mm. Już mu podawałam chyba ze wszystkiego. A i tak drze się za cycem. Tak, powtarzam jutro betę.
 
Do gina idę 19 lipca. Powiem Ci, że strasznie się boje pozamacicznej, bo tak mnie boli, kłuje z prawej strony, aż przeszywa do stopy ból. A przy tak małej becie lekarz i tak nic nie zobaczy. Muszę czekać 😕 mały nie chce pić mleka w ogóle ani krowiego ani mm. Już mu podawałam chyba ze wszystkiego. A i tak drze się za cycem. Tak, powtarzam jutro betę.

A badałaś progesteron?
 
Do gina idę 19 lipca. Powiem Ci, że strasznie się boje pozamacicznej, bo tak mnie boli, kłuje z prawej strony, aż przeszywa do stopy ból. A przy tak małej becie lekarz i tak nic nie zobaczy. Muszę czekać 😕 mały nie chce pić mleka w ogóle ani krowiego ani mm. Już mu podawałam chyba ze wszystkiego. A i tak drze się za cycem. Tak, powtarzam jutro betę.
Kurcze to ciężko temat, mały cycoholik. Nie mam pojęcia, czego mogłabyś jeszcze spróbować, tym bardziej że teraz piersi tak bolą.. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, dawaj znać jak będziesz mieć wyniki. Może Mały z czasem sam by się odstawił w tej ciąży..
 
Miałam 12.5 ng. Trochę się uspokoiłam, bo drugi też mnie bolał. Ale znowu się pierwszy odzywa. Może się też rozciąga wszystko bo macicę też czułam, czuje. Ja panikarą jestem🙈
Myślę, że na spokojnie sprawdź przyrost i zobaczysz.. Jeżeli chodzi o ciągnięcie jajników, to pamiętam, że mnie na początku ciąży też ciągnęły, więc spokojnie.. Trzymam kciuki żeby było dobrze 🍀
Ja właśnie zamowilam 3 testy, bo się tak zbierałam, że w końcu nie miałabym czym testować 😂ale no czuję, że się nie udało, czuje objawy pms, podbrzusze napompowane, niedobrze mi, mam zachcianki 🤷‍♀️jedynie na razie nie chce mi się o wszystko płakać, jak w tamtym cyklu 🤦‍♀️. No nic się nie poradzi 😁trzeba się cieszyć czasem z Młodym, może kiedyś doczeka się rodzeństwa.
 
Myślę, że na spokojnie sprawdź przyrost i zobaczysz.. Jeżeli chodzi o ciągnięcie jajników, to pamiętam, że mnie na początku ciąży też ciągnęły, więc spokojnie.. Trzymam kciuki żeby było dobrze 🍀
Ja właśnie zamowilam 3 testy, bo się tak zbierałam, że w końcu nie miałabym czym testować 😂ale no czuję, że się nie udało, czuje objawy pms, podbrzusze napompowane, niedobrze mi, mam zachcianki 🤷‍♀️jedynie na razie nie chce mi się o wszystko płakać, jak w tamtym cyklu 🤦‍♀️. No nic się nie poradzi 😁trzeba się cieszyć czasem z Młodym, może kiedyś doczeka się rodzeństwa.
Ja na początku myślałem, że się nie udało. Ale kurcze migreny brak, a to pewny objaw nadchodzącego okresu. Temp ok 37, a nigdy jak nie jestem chora i nie w ciąży takiej nie mam. Testy negatyw e i myślę,o co chodzi. Ale się doczekałam. Nic nie jest przesadzone, czekam również niecierpliwie na 11 razem z Tobą. 🙂
 
Ja na początku myślałem, że się nie udało. Ale kurcze migreny brak, a to pewny objaw nadchodzącego okresu. Temp ok 37, a nigdy jak nie jestem chora i nie w ciąży takiej nie mam. Testy negatyw e i myślę,o co chodzi. Ale się doczekałam. Nic nie jest przesadzone, czekam również niecierpliwie na 11 razem z Tobą. 🙂
Aeh, ostatnio nie jest mój okres 😅wszystko idzie w życiu pod górkę 😁. Ale nie ma co narzekać i trzeba doceniać to co jest 😁❤️.
 
reklama
Do góry