reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

reklama
Hej! U mnie dobrze, obecnie 25tc i będzie DZIEWCZYNKA! Jestem taka szczęśliwa :) wyprawki jeszcze nie mam, powoli szykuje listę i będę robić drobne zakupy bo większość mam po starszej 💕 jutro fizjo dla mnie przyjedzie, bo mam ogromny problem z bólem spojenia łonowego, ale tak trzymam się dzielnie 😁 Córka przesypia całe noce, śpi do 7:30-8 wiec jest pięknie :) a jak u was? 💕
 
Hej! U mnie dobrze, obecnie 25tc i będzie DZIEWCZYNKA! Jestem taka szczęśliwa :) wyprawki jeszcze nie mam, powoli szykuje listę i będę robić drobne zakupy bo większość mam po starszej 💕 jutro fizjo dla mnie przyjedzie, bo mam ogromny problem z bólem spojenia łonowego, ale tak trzymam się dzielnie 😁 Córka przesypia całe noce, śpi do 7:30-8 wiec jest pięknie :) a jak u was? 💕
U nas leci juz 20 tc skonczony. Płeć chlopak, ale nie potwerdzony na 100%. Jak pisalam wcale mnie to nie cieszy i z wyprawki kupie tylko fotelik do auta, bo musze, dostawke dla młodej do wózka i wit d dla noworodka. Na ciuszki chlopiece nawet nie patrzę, a w rozkach tak jak brat bedzi chodzil rozowych po siostrze ;) dalej kp, młody duzo ssie, ale chyba nic nie ma. Rano nie daje pospac. Wstaj pierwszy. Szaleją szoguny dwa. Ja juz ponad tydzień nie zwrcalam, ale momentami jeszcze męczą mnie mdlosci. Czuję ruchy. Jutro połówkowe i oby ten chlopak byl zdrowy. Mam mega stres juz. No i w końcu biorę ślub w grudniu 🥰
 
Hej, u nas 14tc i na pierwszym usg genetycznym ginekolog też przypuszcza chłopaka, więc w domu będą sami faceci i pies, bo więcej dzieci już nie planuje 😁 Młody u nas ma okres buntu, dużo marudzenia, więc bywa ciężko. Noce są różne, ale jeszcze żadnej od urodzenia nie przespał całej, wstajemy o 6😊. U mnie ostatnio ogólnie rodzinne zawirowania, dużo nerwów, więc nawet nie mam okazji się cieszyć tą ciąża.
@Marcemma90 cieszę się że chociaż samopoczucie lepsze i bez wymiotów!
@grope_ kurcze oby fizjo pomógł! A miałaś takie problemy w pierwszej ciąży?
 
reklama
Hej, mogę do was dołączyć?
Jestem mamą 4,5 letniego Igora i rocznego Tymoteusza. Malucha ciągle karmie piersią, wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne jednoskładnikowe, ale zdecydowaliśmy się z mężem na trzeciego maluszka i od 20wrzesnia odstawiłam tabletki. Lekarz dla nam zielone światło do starań. Po odstawieniu tabletek dostałam pierwszy okres 10 października. Od 3 dni robiłam testy owulacyjne i dziś test wyszedł pozytywny.
Trzymam za wszystkie staraczki kciuki i zaraz jeszcze postaram się część chociaż waszych wpisów nadrobić 😁
 
Do góry