reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Hej, mogę do was dołączyć?
Jestem mamą 4,5 letniego Igora i rocznego Tymoteusza. Malucha ciągle karmie piersią, wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne jednoskładnikowe, ale zdecydowaliśmy się z mężem na trzeciego maluszka i od 20wrzesnia odstawiłam tabletki. Lekarz dla nam zielone światło do starań. Po odstawieniu tabletek dostałam pierwszy okres 10 października. Od 3 dni robiłam testy owulacyjne i dziś test wyszedł pozytywny.
Trzymam za wszystkie staraczki kciuki i zaraz jeszcze postaram się część chociaż waszych wpisów nadrobić 😁

Hej, też mam 4,5 latkę na pokładzie i prawie roczną córeczkę. Też marzę o 3 dziecku. Miałam już 1wszy okres po porodzie, za chwilę pewnie wypadnie drugi, czuję, że się zbliża.
Mało czasu mamy z mężem dla siebie, liczę bardziej, że niechcący się uda. Dzieci teraz często chorują a ja z nimi, oboje z mężem sporo pracujemy.
Życzę powodzenia!
 
reklama
Hej, też mam 4,5 latkę na pokładzie i prawie roczną córeczkę. Też marzę o 3 dziecku. Miałam już 1wszy okres po porodzie, za chwilę pewnie wypadnie drugi, czuję, że się zbliża.
Mało czasu mamy z mężem dla siebie, liczę bardziej, że niechcący się uda. Dzieci teraz często chorują a ja z nimi, oboje z mężem sporo pracujemy.
Życzę powodzenia!
u nas też ostatnio mało czasu na starania ale też póki co staram się nie nakręcać że względu przez kp. O starszego syna staraliśmy się 2 cykle a o młodszego pół roku także teraz okaże się ile to zajmie czasu gdy jeszcze kp 🤷🏻‍♀️
 
u nas też ostatnio mało czasu na starania ale też póki co staram się nie nakręcać że względu przez kp. O starszego syna staraliśmy się 2 cykle a o młodszego pół roku także teraz okaże się ile to zajmie czasu gdy jeszcze kp 🤷🏻‍♀️
Jeżeli masz regularny okres to kp nie ma znaczenia. A jak długo brałaś amtykoncepcje?
 
Jeżeli masz regularny okres to kp nie ma znaczenia. A jak długo brałaś amtykoncepcje?
dopiero miesiąc temu odstawiłam tabletki i miałam swój pierwszy okres 10 października. Teraz od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze więc robiłam testy owulacyjne z ciekawości i dziś test wyszedł pozytywny. Także trudno powiedzieć czy cykle będą regularne. Tabletki dostałam na wizycie kontrolnej 6tygodni od porodu więc prawie rok brałam.
 
Cześć dziewczyny! Trzymam za Was kciuki! Też kp syna, aktualnie zaraz będzie miał 16 miesięcy, a ja jestem w 14tc ciąży. Staraliśmy się 5 cykli. Też po połogu brałam tabletki antykoncepcyjne, które odstawiłam i okres dostałam po miesięcu. Nie stosowałam testów owu, staraliśmy się po prostu mniej więcej regularnie przez cały miesiąc. Trzymam kciuki, żeby Wam się udało!😊
 
Cześć dziewczyny! Trzymam za Was kciuki! Też kp syna, aktualnie zaraz będzie miał 16 miesięcy, a ja jestem w 14tc ciąży. Staraliśmy się 5 cykli. Też po połogu brałam tabletki antykoncepcyjne, które odstawiłam i okres dostałam po miesięcu. Nie stosowałam testów owu, staraliśmy się po prostu mniej więcej regularnie przez cały miesiąc. Trzymam kciuki, żeby Wam się udało!😊
Czyli tez kamisz ;) ja zaraz polowkowe. Cala w stresie 🙈
 
reklama
Do góry