reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

reklama
Hej Dziewczyny! Jak tam u Was? @Marcemma90 @grope_
Hej. Ja czekam między pierwszym a drugim terminem. 7 miałam pierwszy, 10 drugi. Dzieciak ponoć waży już 4.2 kg I coś czuję że bez wywołanie znowu nie pójdzie. Ogolni3 nastrój mam do bani, mam na wszystko wku*wa. Synek ma bunt 2 latka po całości i już delikatnie mówiąc wysiadam. Z 3 letnia córka leją się, biją, gryza, szarpią, rozwalają, pomocy zero w sumie, nie ma.jak.odpoczac. Dziasla i żeby mnie tak mocno.bola, se nie mogę nic jeść. No a poza tym okej, dzisiaj mnie coś jakby jeden migdałek boli kurcze. Tak bardzo bym się położyła pod kolderka w łóżeczku ale nie ma jak. A Ciebie, u Was jak tam? @grope_ Już pewnie dawno po porodzie heh
 
Hej. Ja czekam między pierwszym a drugim terminem. 7 miałam pierwszy, 10 drugi. Dzieciak ponoć waży już 4.2 kg I coś czuję że bez wywołanie znowu nie pójdzie. Ogolni3 nastrój mam do bani, mam na wszystko wku*wa. Synek ma bunt 2 latka po całości i już delikatnie mówiąc wysiadam. Z 3 letnia córka leją się, biją, gryza, szarpią, rozwalają, pomocy zero w sumie, nie ma.jak.odpoczac. Dziasla i żeby mnie tak mocno.bola, se nie mogę nic jeść. No a poza tym okej, dzisiaj mnie coś jakby jeden migdałek boli kurcze. Tak bardzo bym się położyła pod kolderka w łóżeczku ale nie ma jak. A Ciebie, u Was jak tam? @grope_ Już pewnie dawno po porodzie heh
Trzymam kciuki w takim razie za poród, oby przebiegło wszystko pomyślnie i sprawnie! Masz jakieś skurcze przepowiadające, cokolwiek z objawów, żeby miało się ruszyć? Spory maluch już wychodzi na usg, dawaj znać jak tam po porodzie!
U mnie aktualnie 33t2, ogólnie ciężka ta ciąża dla mnie psychicznie, gdybym wiedziała, że tak będzie chyba bym z nią poczekała, ale nie przewidzi się takich rzeczy. Natłok problemów rodzinnych w tym nie pomaga, a co rusz coś nowego.
Oj bunt rozumiem, u nas Młody też daje popalić charakterkiem, afery o wszystko i nic, tyle że Narzeczony stara się mnie odciążyć jak może po pracy, a w miarę to sie udaje, bo syn ma fazę na tatę i wszystko, by z nim robił.
Oj też marzę o chociaż dniu czy dwóch od kocykiem i nic nie robieniu.. 😁
 
Trzymam kciuki w takim razie za poród, oby przebiegło wszystko pomyślnie i sprawnie! Masz jakieś skurcze przepowiadające, cokolwiek z objawów, żeby miało się ruszyć? Spory maluch już wychodzi na usg, dawaj znać jak tam po porodzie!
U mnie aktualnie 33t2, ogólnie ciężka ta ciąża dla mnie psychicznie, gdybym wiedziała, że tak będzie chyba bym z nią poczekała, ale nie przewidzi się takich rzeczy. Natłok problemów rodzinnych w tym nie pomaga, a co rusz coś nowego.
Oj bunt rozumiem, u nas Młody też daje popalić charakterkiem, afery o wszystko i nic, tyle że Narzeczony stara się mnie odciążyć jak może po pracy, a w miarę to sie udaje, bo syn ma fazę na tatę i wszystko, by z nim robił.
Oj też marzę o chociaż dniu czy dwóch od kocykiem i nic nie robieniu.. 😁
Moja druga ciąża pod względem psychicznym była najgorsza właśnie. Mój mąż mnie tak średnio odciąża, a młody tylko.mama i cycek. Teraz w ogóle siedzę i czekam na wymaz na anginę, bo mam zaropialy migdałek, żeby jeszcze mi mało było ech... Też sobie myślałam, że lepiej było czekać jeszcze z drugą ciąża, a już zaraz kończę trzecia, ale potem sobie myślę, że zaraz będzie lżej bo dzieci rosną... i to szybko. Mało mam objawów. W sumie tylko.macica się stawia, ale już od 20 tyg
 
Moja druga ciąża pod względem psychicznym była najgorsza właśnie. Mój mąż mnie tak średnio odciąża, a dodmłody tylko.mama i cycek. Teraz w ogóle siedzę i czekam na wymaz na anginę, bo mam zaropialy migdałek, żeby jeszcze mi mało było ech... Też sobie myślałam, że lepiej było czekać jeszcze z drugą ciąża, a już zaraz kończę trzecia, ale potem sobie myślę, że zaraz po,będzie lżej bo dzieci rosną... i to szybko. Mało mam objawów. W sumie tylko.macica się stawia, ale już od 20 tyg
A chcesz karmić w tandemie w takim razie? Kurde oby Ci szybko przeszło, bo jeszcze rodzic przy chorobie to tym bardziej ciężko :/
 
reklama
Do góry