reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Lur
Kurde ale u Ciebie się zmienia ta płeć, ale w końcu jest jak chciałas😁 chyba humor aż lepszy co? 😁a powiedz mi, jak sugerowali, że to chłopak to rzeczywiście wtedy ten wyrostek był widoczny, jako taki prostopadły do ciała i się zmienilo? Może jednak i u mnie jest jeszcze szansa na parę 🙃😅
Wiesz co nie mam chyb zdjecia tego wyrostka. Według mnie byl jak na duewczynke. Ale skoro lkarz widział wyrostek to nie wnikalam. Zastanowilo mnie jak w 15 tc lekarz nie mogl znaleźć ptaszka, ale zobaczyc na starozytnym sprzecie a czy byl to roznica. Wiec tak doszlismy dzisiaj do polowkowych i dostalam zdjecie warg sromowych. Sąsiadka te tak miała. Do polowkowych syn a po córka.
 
reklama
Wiesz co nie mam chyb zdjecia tego wyrostka. Według mnie byl jak na duewczynke. Ale skoro lkarz widział wyrostek to nie wnikalam. Zastanowilo mnie jak w 15 tc lekarz nie mogl znaleźć ptaszka, ale zobaczyc na starozytnym sprzecie a czy byl to roznica. Wiec tak doszlismy dzisiaj do polowkowych i dostalam zdjecie warg sromowych. Sąsiadka te tak miała. Do polowkowych syn a po córka.
Czyli jest nadzieja 🙃
Cieszę się, że u Ciebie jest tak jak marzyłaś i że jest zdrowa!
 
Czyli jest nadzieja 🙃
Cieszę się, że u Ciebie jest tak jak marzyłaś i że jest zdrowa!
ale super. Ja mam dwóch synków więc mi też się marzy dziewczynka. Ale jak będę miała trzeciego synka to też będę szczęśliwa, będzie rodzinka.pl 🤣 a ja kocham ten serial ❤️ ale póki co czekamy co dalej będzie... Niby test owulacyjny pokazał w niedzielę pod wieczór pozytywny, rano w poniedziałek robiłam z ciekawości i też pozytywny a popołudniu już kreska zaczęła być bardziej jasna. Tylko przytulanki były w niedziele i teraz pewnie dopiero znów w weekend będzie bo ja obecnie z dziećmi musiałam przenieść się do mamy 🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny, córka ma prawie 17m. Od w sumie początku była karmiona mieszanie, teraz już od 2 miesięcy nie je nic mleka mm (gdzieś przed rokiem dostAwala już tylko na noc).

Nadal nie wrócił mi okres po porodzie a chciałabym zajść w druga ciąże.. czy jedynym wyjściem jest odstawienie ?
 
Dziewczyny, córka ma prawie 17m. Od w sumie początku była karmiona mieszanie, teraz już od 2 miesięcy nie je nic mleka mm (gdzieś przed rokiem dostAwala już tylko na noc).

Nadal nie wrócił mi okres po porodzie a chciałabym zajść w druga ciąże.. czy jedynym wyjściem jest odstawienie ?
Myślę, że najlepiej iść do dobrego ginekologa, doradzić się, zobaczyć jak jajniki itd., powiedzieć że chcecie się starać, może przedstawi jakieś propozycje
 
Halo halo co tu taka cisza od tygodnia ?
Nie testowała żadna w ostatnich dniach ? A może ktoś będzie teraz testować ?

Ja powinnam niby dostać okres za 5-7 dni, także czekam ale nie sądzę żebyśmy zmajstrowali bo w sumie tabletki odstawiłam 20 września w tym czasie aż 3 razy był stosunek i raz w dniach płodnych (a tak ciągle coś ze nawet nie było kiedy się poprzytulac )
 
Hej. Moja aplikacja wola że 7dni spóźnienia🙈, ale ja nadal bardzo często karmie, pewnie będą nieregularne. testy robione w weekend negatywne.
 
Hej. Moja aplikacja wola że 7dni spóźnienia🙈, ale ja nadal bardzo często karmie, pewnie będą nieregularne. testy robione w weekend negatywne.
to ja 3 dni temu pisałam, czy ktoś testuje w najbliższym czasie a okres powinnam dostać jakoś 7 listopada a dostałam na następny dzień, także u mnie jutro pewnie koniec okresu.
Który to twój cykl ? U mnie drugi okres od 20 września jak odstawiłam tabletki anty. Karmienia też udało się bardzo ograniczyć, aż do tego stopnia że ostatnie dwa dni mały w dzień w ogóle nie miał cycka. W sumie teraz go karmie przed snem wieczorem, później w nocy dwa razy i czasami rano jak wstanie. Więc w sumie dwa karmienia w dzień odpadły, chcoiaz czasami było ich więcej
 
to ja 3 dni temu pisałam, czy ktoś testuje w najbliższym czasie a okres powinnam dostać jakoś 7 listopada a dostałam na następny dzień, także u mnie jutro pewnie koniec okresu.
Który to twój cykl ? U mnie drugi okres od 20 września jak odstawiłam tabletki anty. Karmienia też udało się bardzo ograniczyć, aż do tego stopnia że ostatnie dwa dni mały w dzień w ogóle nie miał cycka. W sumie teraz go karmie przed snem wieczorem, później w nocy dwa razy i czasami rano jak wstanie. Więc w sumie dwa karmienia w dzień odpadły, chcoiaz czasami było ich więcej
Miałam tylko jeden okres, ale bardzo skąpy i krótki. U mnie ograniczanie kp marnie wygląda. Córka zaraz ma roczek, a pierwszy ząb wyszedł wczoraj. Przez to ostatnie dni nie chciała nic jeść poza moim mlekiem. W dodatku czesto choruje, a wtedy tez garnie się do piersi. Karmie z 5razy dziennie, w nocy że 2-3razy. Mała jest niejadkiem, bardzo mało rzeczy je, często wypluwa, a karmienie przypomina szermierkę, łyżka-unik. Kiedy chce żeby jadła sama, to z radością rozgniata i wyrzuca z talerza 🙈 tak więc mleko to u nas niestety jeszcze główne źródło pokarmu. Pracuje od kwietnia, ale nawet to nie zmniejsza laktacji.
Wykarmiłabym i dwójkę, a piersi mam normalnych rozmiarów🤣
Ciekawa jestem kiedy teraz przyjdzie okres, tzw "zwiastunów" nie ma absolutnie żadnych🤷‍♀️
 
reklama
Miałam tylko jeden okres, ale bardzo skąpy i krótki. U mnie ograniczanie kp marnie wygląda. Córka zaraz ma roczek, a pierwszy ząb wyszedł wczoraj. Przez to ostatnie dni nie chciała nic jeść poza moim mlekiem. W dodatku czesto choruje, a wtedy tez garnie się do piersi. Karmie z 5razy dziennie, w nocy że 2-3razy. Mała jest niejadkiem, bardzo mało rzeczy je, często wypluwa, a karmienie przypomina szermierkę, łyżka-unik. Kiedy chce żeby jadła sama, to z radością rozgniata i wyrzuca z talerza 🙈 tak więc mleko to u nas niestety jeszcze główne źródło pokarmu. Pracuje od kwietnia, ale nawet to nie zmniejsza laktacji.
Wykarmiłabym i dwójkę, a piersi mam normalnych rozmiarów🤣
Ciekawa jestem kiedy teraz przyjdzie okres, tzw "zwiastunów" nie ma absolutnie żadnych🤷‍♀️
a konsultowałas się z neurologopeda? Może ktoś powinien sprawdzić przyczynę że maluch nie chce za bardzo jeść stałych pokarmów. Roczny maluch powinien już jeść więcej stałych pokarmów.
Ja też nie miałam żadnych objawów nadchodzącego wcześniej okresu, a niestety przyszedł 4 dni wcześniej 🥲 ale jak to się mówi, nowy cykl nowe szanse. Chociaż i tak nie spodziewałam się teraz fajerwerków, bo nawet nie było za bardzo kiedy się poprzytulac. 😅
 
Do góry