reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania , dolki a co z partnerem?

reklama
mrs_szaya...głowa do góry, musi byc dobrze
dzidzilolek to wielki dar, pamietaj o tym kochana
napewno dacie rade ;)
 
dziewczyny poradzcie mi!!! mam problem z moim przyszlym mezem... :(
uwielbiam dzieci i chcialabym miec swoje po Slubie (a Slub za 3 tygodnie i 2 dni)! przeciez nie chce 3-kow wystarczy mi JEDNO MOJE :)
ale Moj przyszly caly czas to odwleka...i szuka powodow ktorw wydaja mi sie blache! poradzcie jak moge go zachecic..
 
Moja droga na siłę go nie uszczęśliwisz. Ciągłe nawracanie tematu i wiercenie dziury w brzuchu mogą tylko pogorszyć sprawę. Na pewno przyjdzie czas, że dojrzeje do męskiej decyzji i będzie chciał mieć dzidzię. Tego możesz być pewna. Musisz cierpliwie czekać.
 
Słonko9053 Niestety mężczyźni tacy dziwni są i jakoś nie umieją się świadomie zdecydować na dzidzi... ::) Czemu tak się dzieje... ??? Może dlatego, ze boją się nowych obowiązków...odpowiedzialności za rodzinę... ::) Tego, że nie zdoła was utrzymać... ::) Widzę, ze jesteście młodzi...ty masz 18 lat... :) Moze to po prostu zwykły strach przed nowym :) My mamy po 21 lat i nie jesteśmy jeszcze małżeństwem... :) Mój M. na początku to był bardzo zdziwiony, że chciałabym dzidzi....i raczej nastawiony nie za fajnie... ::) A teraz czasami ogląda się za wózeczkami i mówi, że zaniedługo on może będzie taki wózeczek prowadził ;D Chociaż tak jasno nie powiedział, że chcę mieć dziecko to wiem, ze baaaaardzo by się cieszył :) :) :) :)
Daj swojemu Menowi trochę czasu to może zmięknie ;D ;D ;D
 
moj przyszly Maz ma 22 lata i tez chce dziecka ale caly czas powtarza ze jeszcze nie teraz... kiedys jak rozmawialismy to powiedzial ze bardzo by sie cieszyl gdyby bylo :)
mysle ze jak bysmy wpadli sprawa bylaby jasna a tak mozna sie pozastanawiac i po wymyslac!!! czasem chcialabym zebysmy poprostu wpadli ale z drugiej strony chcialabym byc odpowiedzialna matka i zaplanowac dzidzie... i wez tu zdecyduj!
 
Słonko9053 Czyli jest super, bo wiesz, ze on chce dzidzi.... ale niestety takie dziwne są zachowania mężczyzn, że chce, ale.... :) W odpowiednim czasie wykorzystaj Mena i obydwoje będziecie zadowoleni :) :) :) Chociaż rozumiem, ze chciałoby się tak świadomie i wspólnie powiedzieć "Chcemy dzidziusia" :) A za dużo najlepiej nie planować tylko dla przyjemności się przytulać a dzidzi sie pojawi jak będzie chciała ;) :) Bo niestety jak się zaczyna za bardzo planować to najpierw zawsze jest jakieś ale, a potem jak już nie ma "ale" to dzidzia się nie chce pojawić ;)
 
reklama
Dziewczyny, widzę że wszystkie chłopy nadają na tych samych falach: niby by chciał ale jeszcze nie teraz :mad: U mnie było dokładnie tak samo, ja od początku chciałam dziecka, siostra mojego męża nawet mi doradzała żebym go upiła i wykorzystała bo nigdy nie będziemy mieli dzieci (ona chyba tak nakłoniła szwagra na dziecko :D), ale ja chciałam usłyszec od niego że też tego pragnie, no i czekałam, czekałam, aż wreszcie się doczekałam! Teraz on sam mi kupuje testy  ciążowe i razem mamy chandrę jak całą robotę krewa zaleje  :(. Tak że Słonko9053 nie łam się i czekaj, on musi dojrzec do tej decyzji, a jak się nie będziesz mogła doczekac to najwyżej weźmiesz sprawę w swoje ręce ;).
 
Do góry