reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania , dolki a co z partnerem?

reklama
hallo dziewczynki!!!

Moniqa, m.a.l.i.n..k.a dolaczam do grona internetowych milosci....;-))) My znalismy sie z widzenia ale piszac do siebie nie mielismy pojecia ze ten z przystanku ( ta z przystanku) to ta sama osoaba co z internetu..;-))

a terza jestesmy razem i do calkowitego szczescia brakuje nam malenkiego chlopca lub dziewczynki a najlepiej blizniaczkow..;-))
 
znamy sie juz ponad 2 lata ale z wiadznia znamy sie z 10 lat - z tego "naszego " przystanku ;-)))
 
A ja się śmieje z mojego słoneczka, bo codziennie sprawdza ile dni jeszcze zostalo do przybycia naszego słoneczka :D ;D ;D ;D
 
Majeczka pisze:
hallo dziewczynki!!!

Moniqa,  m.a.l.i.n..k.a dolaczam do grona internetowych milosci....;-))) My znalismy sie z widzenia ale piszac do siebie nie mielismy pojecia ze  ten z przystanku ( ta z przystanku) to ta sama  osoaba co z internetu..;-))

a terza jestesmy razem i do calkowitego szczescia brakuje nam malenkiego chlopca lub dziewczynki a najlepiej blizniaczkow..;-))

To i ja dołączam ;) Poznaliśmy się przez gg :) Ja kliknęłam pierwsza :) 19 sierpnia 2002 roku... Dokładnie 2 miesiące później spotkaliśmy się, a potem był piękny ślub :D I tak sobie żyjemy razem... i myślimy o dzidziusiu ;) Na razie tylko myślimy, niestety, ale... pewnego dnia... :D
 
reklama
baardzo lubię słuchać takie historie...pelne romantyzmu w tak zabieganym -wirtualnym świecie..:)..i oby ich bylo jak najwięcej:)
N Agga..u nas tez..rozmowy..rozmowey o dzidziusiu..lae i czasem..fajemy sie poniesć emocjom..i mówimy-co ma byc-będzie;)..choć trzeba uzbroic sie w cierpliwosc..bowiem wszystko ma swoje miejsce i czas!
 
Do góry