Cześć dziewczyny [emoji4] od 3 msc brałam luteine, poprzednie dwa miesiące normalnie dostawałam okres ale w tym miesiącu od 16 dc brałam i do tej pory nie mam okresu. Betę robiłam w sobote 3.11 i wyszła <1.20. Okresu do dziś brak, rano mnie mdli a piersi strasznie bola w okolicach sutek. Czy to możliwe, że luteina nie wywołała mi okresu? Jest szansa na ciąże? Dodam, że wcześniej mialam nieregularne miesiączki. Dzięki za odpowiedź. [emoji4]