• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania dziwna sytuacja

Cześć dziewczyny [emoji4] od 3 msc brałam luteine, poprzednie dwa miesiące normalnie dostawałam okres ale w tym miesiącu od 16 dc brałam i do tej pory nie mam okresu. Betę robiłam w sobote 3.11 i wyszła <1.20. Okresu do dziś brak, rano mnie mdli a piersi strasznie bola w okolicach sutek. Czy to możliwe, że luteina nie wywołała mi okresu? Jest szansa na ciąże? Dodam, że wcześniej mialam nieregularne miesiączki. Dzięki za odpowiedź. [emoji4]
 
reklama
W sobote strasznie bolał mnie jajnik ale tak, że ani chodzić ani lezec ani nic [emoji26]
no tak czasami bywa
ja jeszcze nie badac w ciąży co miesiac miałam klasyczne objawy ciąży i nic z tego nie wychodziło
kiedy zaszłam w ciaze to nawet piersi mnie nie bolały
wiec nasz organizm potrafi płatać figle

no i beta juz by pokazała ciąże a u ciebie ewidentnie negatywna jest
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry