reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i ciążę a zwolnienia w pracy

Caro666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2020
Postów
1 289
Hej staram się o drugie dziecko , mam umowę na czas nieokreślony niestety w pracy mnie na wychowawczym dali wymówienie ale zawszyłam w ciążę dlatego anulowali
Miałam przejść na l4 więc zrezygnowałam z wychowawczego , niestety poronilam ,
Narazie mam od ginekologa l4 ale muszę znów wypisać wniosek o wychowawczy , kierowniczka pow że praqdopodobnie mnie zwolnią ale nie wie na jakiej zasadzie bo grupowe zwolnienia były do końca grudnia i nie wie czy jeszcze są czy nie . Pytanie co mogę zrobić innego aby się uchronić od zwolnienia bo za msc znów będę próbować zajść w ciążę
 
reklama
I będziesz im tak rzucać zwolnieniami i powrotami za kazdym razem jak zajdziesz?

Szczerze to wiedząc, jaka jest sytuacja i jak niewiele dzieli Cię od zwolnienia, to przed ciążą poszukalabym innej pracy.
 
Do góry