reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

reklama
woow... tez musze zaczqc to robic... wiec gdy temperatura jest najwyzsza to najlepiej wspolzyc?
Nie umiem tego tak wyjaśnić żebyś zrozumiała. Byś musiała 3 cykle mierzyć i robić testy owu. Mi np temperatura spadła 14dc i tego samego dnia test owu pozytywny. A od 15dc do dzisiaj temperatura szybuje do góry i oceniłam dopiero owu z temperatury wczoraj jak widziałam że temperatura idzie do góry.
 
Nie umiem tego tak wyjaśnić żebyś zrozumiała. Byś musiała 3 cykle mierzyć i robić testy owu. Mi np temperatura spadła 14dc i tego samego dnia test owu pozytywny. A od 15dc do dzisiaj temperatura szybuje do góry i oceniłam dopiero owu z temperatury wczoraj jak widziałam że temperatura idzie do góry.
kurcze to ciekawe... ja kupilam 30 testow bede testowac, ale dodatkowo bede moerzyc temperature, wedlug kalendarzyka owulacja 3go pazdziernika , zobaczymy.. Dzieki w ogole za wytlumaczenie
 
ja mialam tak ze 2 i 3 dni przed mialam taka kreske jak Ty na ostatnum tescie z wczoraj, a pozniej wlasniw taka ciemniejsza niz testowa. A pytanie mam, testy owulacyjne sa skuteczne w senie wiarygodne?
Na pewno bardziej niż kalendarzyk. Czasami kobieta ślepo wierzy w kalendarzyk a owulacja w całkiem innym terminie.
 
Na pewno bardziej niż kalendarzyk. Czasami kobieta ślepo wierzy w kalendarzyk a owulacja w całkiem innym terminie.
no tak zgodze sie, przewaznie kieruje sie kalendarzykiem, ale sprobowala testow po to aby wiedziec czy w ogole posiadam takowe dni.. ale moja fizjologia mowi mi ze tak.. bardzo odczuwam 😁 13 mam wizyte u ginekolog.. boje sie nadal ze jakas bezplodna jestem..
 
no tak zgodze sie, przewaznie kieruje sie kalendarzykiem, ale sprobowala testow po to aby wiedziec czy w ogole posiadam takowe dni.. ale moja fizjologia mowi mi ze tak.. bardzo odczuwam 😁 13 mam wizyte u ginekolog.. boje sie nadal ze jakas bezplodna jestem..
A proszę przypomnij mi ile się już staracie?
 
Miałam się odezwać że u mnie wszystko dobrze z dzidzią, mierze 1,4cm i bije mi serduszko.
Życzę Wam dziewczyny powodzenia, 2 cykl po biochemicznej jestem w ciąży, warto próbować na nowo. Dużo wiary i owocnych starań. Trzymam kciuki ❤
 
reklama
kurcze to ciekawe... ja kupilam 30 testow bede testowac, ale dodatkowo bede moerzyc temperature, wedlug kalendarzyka owulacja 3go pazdziernika , zobaczymy.. Dzieki w ogole za wytlumaczenie
Spróbuj może się u ciebie sprawdzi. Ja dzisiaj mam 4dpo i apka pokazała mi że wyliczyła mi owu z temperaturę dokładnie tak jak pokazał to test owu czyli 15dc
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
779 tys
Do góry