reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

reklama
Dajesz nadzieję... ❤️ W sumie liczę że u mnie też tak będzie... Chociaż można się przeliczyć. A jak u Ciebie w kolejnej ciąży? Był strach przed powtórka czy na spokojnie?
jak widziałam już taka wysoka bete i te przyrosty to wiedziałam, ze będzie dobrzee. Jak miałam drugi wynik 1777,0 i po kilku dniach, chyba po 4-5 wynik był ponad 20 tys ❤️ Teraz jestem w 12+2 tc, w środę mam pierwsze badanie prenatalne. Mam nadzieje, ze wszystko jest ok bo nie mam póki co żadnych objaw ciążowych.. Wcześniej miewałam mdłości, teraz wszystko ustało, mam nadzieje, ze wszystko jest ok i cieszę się, ze tych ciężkich objaw ciążowych póki co nie mam. 😘 A za was trzymam kciuki nie poddawajcie się będzie ok. Przy biochemicznej wychodziły mi na testach ciagle ledwo widoczne kreski, a jak zobaczyłam te dwie tluste byłam w szoku bo w czerwcu nawet nie czułam żebym miała dni płodne 😁
 
jak dlugo sie starasz? a moze beta jeszxze u Ciebie spowrotem urosnie? moze sa takie przypadki?
Progesteron wyszedł 1.5 więc nie pozostawil nadziei. Dzień po krwawienie, typowo okresowe 💔 nikomu nie życzę przeżywać dwóch dni euforii a później spaść tak drastycznie na ziemię...
Staramy się od początku roku.
 
To moje maleństwo po biochemicznej, chyba gdzieś w ok 9 tyg ciąży 😊
 

Załączniki

  • 587E5000-902C-419F-AF66-349E216D70E7.jpeg
    587E5000-902C-419F-AF66-349E216D70E7.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 197
jak widziałam już taka wysoka bete i te przyrosty to wiedziałam, ze będzie dobrzee. Jak miałam drugi wynik 1777,0 i po kilku dniach, chyba po 4-5 wynik był ponad 20 tys ❤️ Teraz jestem w 12+2 tc, w środę mam pierwsze badanie prenatalne. Mam nadzieje, ze wszystko jest ok bo nie mam póki co żadnych objaw ciążowych.. Wcześniej miewałam mdłości, teraz wszystko ustało, mam nadzieje, ze wszystko jest ok i cieszę się, ze tych ciężkich objaw ciążowych póki co nie mam. 😘 A za was trzymam kciuki nie poddawajcie się będzie ok. Przy biochemicznej wychodziły mi na testach ciagle ledwo widoczne kreski, a jak zobaczyłam te dwie tluste byłam w szoku bo w czerwcu nawet nie czułam żebym miała dni płodne 😁
Życzę Wam, żebyście zdrowo rosli, na pewno wszystko będzie oki ☺️ wyniki bety marzenie 😍😍😍
 
Życzę Wam, żebyście zdrowo rosli, na pewno wszystko będzie oki ☺️ wyniki bety marzenie 😍😍😍
U was tez będzie wszystko ok. ❤️ Zobaczysz kolejny cykl staran będzie owocny. Koniecznie daj znać:-) I powiem Ci, ze najlepiej w ogóle o tym nie myslec. My byliśmy na wakacjach i kompletnie o tym nie myslalam, a w maju to wręcz ciagle... 😊😘
 
Progesteron wyszedł 1.5 więc nie pozostawil nadziei. Dzień po krwawienie, typowo okresowe 💔 nikomu nie życzę przeżywać dwóch dni euforii a później spaść tak drastycznie na ziemię...
Staramy się od początku roku.
Bidulka ..😪 ja od marca. zawsze pytam , czemu ja nie moge..? przeciez tyle milosci dam.. no i tak sie motam co miesiac z nadzieja.. a za kazdym razem ta wredota (@) przychodzi..
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
778 tys
Do góry