reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

reklama
U was tez będzie wszystko ok. ❤️ Zobaczysz kolejny cykl staran będzie owocny. Koniecznie daj znać:-) I powiem Ci, ze najlepiej w ogóle o tym nie myslec. My byliśmy na wakacjach i kompletnie o tym nie myslalam, a w maju to wręcz ciagle... 😊😘
Tylko jak przestać myśleć? 🤔
 
hahaha no wlasnoe , kazdy mi to mowi.. a tak sie nie da
Chociaż ja ostatnio przed tą ciąża biochemiczna wściekła krzyczałam że już żadnych testów nie robię, odkładam to wszystko na nowy rok, szkoda mi życia i ciągłego rozmyślania, odpuściłam to konkretnie a kilka dni później stałam wryta jak druga kreska na teście pojawiła się od razu..
 
Oo i tak po dawce 50 Ci zleciało? Nieźle. Ja od września ubiegłego roku przyjmuje 50, zaczynałam z tsh powyżej 5 ale teraz od lutego nie chce zejść później 2
pierwszy tydzien bralam 25 mg pozniej kolejne 2 tyg na przemian 25 z 50 a pozniej juz non stop 50 ... sama bylam q szoku jak to sie stalo .. endo powiedzial ze nie da reki odciac ze typowa niedoczynnosc, ale z podejrzeniem a na ciaze za wysoka 3.900 i tak mi ladnie spadlo.. w pazdzierniku powtorka badan . Ja tez mowilam sobie ze wiecej testow nie robie tym razem wspolzylismy 3 dni pod rzad przed owulacja.. i mowie no nie .. no przeciez musi cos byc. rano zrobilam lekki cien wracam z pracy zagladam mowie no nie.. nie wierze, ale ta beta mnie zszokowala. i jestem na 90% pewna ze nic z tego ale test zoatawie na pamiatke 🤣
 
pierwszy tydzien bralam 25 mg pozniej kolejne 2 tyg na przemian 25 z 50 a pozniej juz non stop 50 ... sama bylam q szoku jak to sie stalo .. endo powiedzial ze nie da reki odciac ze typowa niedoczynnosc, ale z podejrzeniem a na ciaze za wysoka 3.900 i tak mi ladnie spadlo.. w pazdzierniku powtorka badan . Ja tez mowilam sobie ze wiecej testow nie robie tym razem wspolzylismy 3 dni pod rzad przed owulacja.. i mowie no nie .. no przeciez musi cos byc. rano zrobilam lekki cien wracam z pracy zagladam mowie no nie.. nie wierze, ale ta beta mnie zszokowala. i jestem na 90% pewna ze nic z tego ale test zoatawie na pamiatke 🤣
Może jeszcze coś z tego będzie 🥰🥰🥰 moje testy też grzeją miejsce w pudełku wspomnień ☺️ mnie np bardzo podbudowuje jak z każdym miesiacem staram sobie coś dodać co dało innym pozytywny efekt w staraniach. Teraz po owu będę zajadac się ananasem, bo ponoc sprzyja zagnieżdżeniu ☺️ w jednym z wątków każda która zajadala się nim po owu była w ciąży 🤯
 
reklama
Może jeszcze coś z tego będzie 🥰🥰🥰 moje testy też grzeją miejsce w pudełku wspomnień ☺️ mnie np bardzo podbudowuje jak z każdym miesiacem staram sobie coś dodać co dało innym pozytywny efekt w staraniach. Teraz po owu będę zajadac się ananasem, bo ponoc sprzyja zagnieżdżeniu ☺️ w jednym z wątków każda która zajadala się nim po owu była w ciąży 🤯
o kurde o tym nie slyszalam 🤣🤣kolezanka mowila ze miala taka sytuacje jak ja.. ale cos nie chce mi siw wierzyc ze z testu pokazalo a z krwi nie , w kazdym razie jest postep bo nie plakalam.. jest przykro ale na luzie nie ma to nie ma trudno kiedys bedzie . ten test dal mi nadzieje ktora juz stracilam , wszyscy dookola zachodzia , rodza lub wychowuja.. z moich kilku bliskich kolezanek , niestety, zostalam tylko ja . To nie tak ze ja chce dzidzie bo one maja.. poprsotu kocham partnera obydwoje mamy juz swoj czas moj ma 31 lat ja 28 skonczone. Czuje ze chce mam instynkt .
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
778 tys
Do góry