reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

Ja przy biochemicznej miałam zdecydowanie wieksze krwawienie, ale nie było bolesne. Najpierw było różowe plamienie, potem brunatne, potem krwawienie, które przyszło w dniu spodziewanej miesiaczki. Wolfie niestety zajść w ciaże nie jest łatwo, zdrowa para w każdym cyklu ma maksymalnie 25% szans na ciażę... wiec w ciagu roku starań, 85% tych par w ciaże zajdzie, takie sa statystyki
 
reklama
Nie nie, u mnie to były pozytywne testy sikane były tylko. W dwóch ostatnich miesiącach zrobiłam dodatkowo betę, i beta nie wskazała na ciąże. Lekarz stwierdził że niestety zna takie przypadki ze test sikany był fałszywie pozytywny. Także u mnie to nawet biochem nie był prawdopodobnie. Błędy testów czy coś.
 
Dolacze do was jesli pozwolicie, staramy sie o pierwsze dziecko ponad dwa lata, w tym 4 ciaze biochemiczne, ostatnia niestety tak samo sie skonczyla i dzis tak oto jestem w 2dc.
 
Ostatnia edycja:
A ja dalej nie dostałam okresu... Juz mnie to wkurza bo mnie cały czas ćmi w brzuchu a nic nie przychodzi, a to już tydzień od odstawienia duphastonu. W piątek jak lekarz mi robił usg to powiedział że sluz mam podbarwiony na brunatno i że pewnie się zbliża okres, a tu dalej nic i wg mnie śluz biały jak mleko. Do tego temp podwyższona cały czas (w sobote jak byłam robić wymazy w laboratorium i mierzyli mi temp profilaktycznie w związku z covid to pani się zestresowała że mi 37 wyszło i mnie zaczęli przepytywać czy na pewno covid wykluczony😂). Bez sensu, mam wrażenie że ten duphaston mi tylko bardziej wydłużył cykl:/
 
Dolacze do was jesli pozwolicie, staramy sie o pierwsze dziecko ponad dwa lata, w tym 4 ciaze biochemiczne, ostatnia niestety tak samo sie skonczyla i dzis tak oto jestem w 2c.
Hej Rosiee, przepraszam bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam...co masz na myśli pisząc 2c?
 
Rosiee, pewnie robiłaś jakieś badania przez ten czas... Diagnozowali Cię pod tym kątem?
 
reklama
Hej Rosiee robilas juz jakies badania? Te ciaze biochemiczne potwierdzone testami czy beta z krwi? Kurcze przykro mi, ze to juz 4 raz :( chociaz patrzac z perspektywy czasu to wtedy biochemiczna wydawala mi sie okropna, teraz wydaje mi sie lajtowa w porownaniu z tym co trzeba bedzie przezywac przy poronieniach w pozniejszych tygodniach :(
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
777 tys
Do góry