reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

reklama
hejka, ja jestem juz po 2 biochemach ... lipiec 2020 oraz maj 2021 ... caly czas sie staramy, sa miesiace,ze jest ok,ale sa miesiace,ze swiruje kazdego dnia ... nadal nic ... natomiast wiem,ze kazdy pozytywny test powoduje u mnie panike a nie radosc :(
 
hejka, ja jestem juz po 2 biochemach ... lipiec 2020 oraz maj 2021 ... caly czas sie staramy, sa miesiace,ze jest ok,ale sa miesiace,ze swiruje kazdego dnia ... nadal nic ... natomiast wiem,ze kazdy pozytywny test powoduje u mnie panike a nie radosc :(
Badalas sie? Cos musi byc powodem 2 biochemów
 
dostalam skierowania, wszystko w normie ... lekarz powiedzial,ze to sie zdarza i to nie oznacza,ze cos jest ze mną nie tak ... dostalam pregna start i tyle
No i jakie te badania zrobilas ze niby w normie bo zakladam ze najzwyklejsze badania krwi, hormony i nic totalnie co ma wspolne z ciazami biochemicznymi. Dokladnie napisz mi jakie.
 
oczywiscie cytologia, progesteron w kazdej fazie, ths,luteina ... ale znalazlam miasto obok ponoc bardzo dobrego lekarza specjalizujacego sie w hormonach i czekam na wizyte . Wiesz,przed 1 nie staralam sie w ogole o dziecko,bylam zielona w temacie, ufalam lekarzowi,ze wie co robi
 
oczywiscie cytologia, progesteron w kazdej fazie, ths,luteina ... ale znalazlam miasto obok ponoc bardzo dobrego lekarza specjalizujacego sie w hormonach i czekam na wizyte . Wiesz,przed 1 nie staralam sie w ogole o dziecko,bylam zielona w temacie, ufalam lekarzowi,ze wie co robi
To te badania ci za wiele nie powiedza skad problem z zagniezdzeniem czyli tak jak myslalam...
Na 1 rzut zrob badania na trombofilie. Najlepiej pakiet zamów ze strony testdna.pl to jest wymaz z policzka. Kurier odbiera paczke. Wyniki szybko. Jest tam lacznie 5 mutacji. Ja mam np pai homo i musze byc na heparynie i acardzie w ciazy bo mialam biochemiczne
 
Ale to jest za duże uproszczenie, że biochemy są od trombofilii...
Trombofilia, mutacja pai, immunologia, nasienie. Tu trzeba szukać. Czasem wystarczy sam acard z heparyna a czasem juz trzeba mocniej dzialac typu encorton, accofil. No chyba ze to problem z fragmentacja dna plemnika
 
reklama
To te badania ci za wiele nie powiedza skad problem z zagniezdzeniem czyli tak jak myslalam...
Na 1 rzut zrob badania na trombofilie. Najlepiej pakiet zamów ze strony testdna.pl to jest wymaz z policzka. Kurier odbiera paczke. Wyniki szybko. Jest tam lacznie 5 mutacji. Ja mam np pai homo i musze byc na heparynie i acardzie w ciazy bo mialam biochemiczne
Dziękuję za podpowiedź !!
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
778 tys
Do góry