reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

ja nie wiem co o tym myslec.. kreska ewidentna.. a beta nic... nie wiem czy ja powtarzac? a co do Twojej to bardzo mi przykro... ja staram sie od marca i zaden test nie wygladal tak jak ten.. i nie wiem o co chodzi

Jedna dziewczyna z forum tak miała, ze test sikaniec dodatni a beta ujemna, ale czuła się inaczej i się okazało ze był błąd w laboratorium...
nie chce Ci robić być może niepotrzebnej nadziei - ale takie rzeczy też się zdarzają...
 
reklama
Cykle mam dosc nieregularne, zazwyczaj co 31-35 dni, ale zdarzaly mi sie tez takie, ze mialam i po 37 dni. Mysle ze miesiaczka okolo 20 wrzesnia powinna byc, ale tez z powodu tego istatniegip biochema moze sie wydluzyc... Ciezko powiedziec, jajniki zaczely mnie bolec okolo 3 wrzesnia, mozliwe ze byla to owulacja. Ale jesli tak to w tym czasie niby owulacyjnym wspolzylam tylko raz, takze nie wiem czy sie na cokolwiek nastawiac. I pewnosci czy to byla owulacja tez nie mam.
Cykle od 31 do 37 dni to są cykle regularne. Nieregularne cykle to są np tak jak ja mam raz cykl 24 dni a drugi cykl 60 dnia a kolejny 30 dni to są nieregularne cykle.
 
Jedna dziewczyna z forum tak miała, ze test sikaniec dodatni a beta ujemna, ale czuła się inaczej i się okazało ze był błąd w laboratorium...
nie chce Ci robić być może niepotrzebnej nadziei - ale takie rzeczy też się zdarzają...
Bardzo bym chciala zeby tak bylo.. do miesiaczki 6 dni . Sikaniec z rana czulosc 25 negatyw .. takze nie moj miesiac raczej. Poza tym juz czuje podbrzusze i piersi bolesne .. itd norma przed @
 
Bardzo bym chciala zeby tak bylo.. do miesiaczki 6 dni . Sikaniec z rana czulosc 25 negatyw .. takze nie moj miesiac raczej. Poza tym juz czuje podbrzusze i piersi bolesne .. itd norma przed @
i tak trzymam kciuki ! Ja w tym mcu też się nie nastawiam, znów nie czuje owulacji ani nic no czas pokaże 😘 :)
 
Witajcie dziewczyny,
Czy są tutaj dziewczyny krótko po ciąży biochemicznej?
Jak się macie? Ile upłynęło od poronienia? Jakie przyszłe plany w temacie starań?

Chciałabym żebyśmy tutaj stworzyły kącik dużego wsparcia ☺
Miłego wieczoru ❤❤❤
Witajcie dziewczyny , ja w czerwcu zaszłam w pierwsza ciążę i była to biochemiczna w 6tyg samoistnie poronilam. Beta od początku była mała,na usg nic nie było widać. Miałam już tydzień wcześniej plamienia i bóle chociaż lekarze pocieszali że jeszcze się pojawi pęcherzyk. W pierwszym cyklu po stracie nie miałam owulacji, w sierpniu była i zaszłam w ciążę 😊 jestem teraz w 7tyg+ 4 jutro mam wizytę czy jest zarodek z serduszkiem. Byłam juz w 5tyg i ciąża była w macicy pęcherzyk ciążowy z żółtkowym. Trzeba próbować dalej, byłam załamana, oboje byliśmy ale szybko się podnieślismy i zaczęliśmy starać dalej.
 
reklama
Witajcie dziewczyny , ja w czerwcu zaszłam w pierwsza ciążę i była to biochemiczna w 6tyg samoistnie poronilam. Beta od początku była mała,na usg nic nie było widać. Miałam już tydzień wcześniej plamienia i bóle chociaż lekarze pocieszali że jeszcze się pojawi pęcherzyk. W pierwszym cyklu po stracie nie miałam owulacji, w sierpniu była i zaszłam w ciążę 😊 jestem teraz w 7tyg+ 4 jutro mam wizytę czy jest zarodek z serduszkiem. Byłam juz w 5tyg i ciąża była w macicy pęcherzyk ciążowy z żółtkowym. Trzeba próbować dalej, byłam załamana, oboje byliśmy ale szybko się podnieślismy i zaczęliśmy starać dalej.
Świetnie ❤️❤️ dajesz nadzieje, ze krótko po może się udać. Daj znać jak wizyta ☺️☺️
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
777 tys
Do góry