reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

U mnie, biorąc pod uwagę testy owu, to owulacja w tym miesiącu jest dużo wcześniej.. pozytyw w 10 DC, we wcześniejszych miesiacach pozytywy miałam ok 16 DC ❤
Ja dalej czekam, ale dopiero 12dc 🤷‍♀️ dzisiaj zakupiłam testy owu z facelle bo mam jakieś zwykle paskowe którym chyba nie ufam. To kochana w tym miesiącu jeszcze testujesz? ☺️
 
reklama
Świetnie ❤️❤️ dajesz nadzieje, ze krótko po może się udać. Daj znać jak wizyta ☺️☺️
Na staraczkach była dziewczyna której udało się już w pierwszym cyklu po poronieniu. To mi chyba pozwoliło mieć na nowo nadzieję i brać się do roboty. Dziękuję dam jutro znać. A wszystkim życzę upragnionych dwóch kresek ❤
Ps. Od początku cyklu do owulacji piłam olej z wiesiołka a później jadłam ananasa na zagniezdzenie. Ten wątek często przewija się na staraczkach, pomyślałam że nie zaszkodzi spróbować 😊
 
Na staraczkach była dziewczyna której udało się już w pierwszym cyklu po poronieniu. To mi chyba pozwoliło mieć na nowo nadzieję i brać się do roboty. Dziękuję dam jutro znać. A wszystkim życzę upragnionych dwóch kresek ❤
Ps. Od początku cyklu do owulacji piłam olej z wiesiołka a później jadłam ananasa na zagniezdzenie. Ten wątek często przewija się na staraczkach, pomyślałam że nie zaszkodzi spróbować 😊
A no właśnie ten ananas! Też mam go w planach, na razie pije soczek, a od owulacji, jeśli wystąpi będę zajadac.
Dzisiaj cała noc śniłam o ciąży
najpierw beta ponad 400,pozniej same wizyty u lekarza, odklejanie kosmowki, leżenie plackiem 🙈 nawet śpiąc nie odpoczywam od tego tematu... Świr 🤣
 
reklama
@Eryka25 gratuluję 🥰🥰 ja też po ciąży biochemicznej z czerwca... Gin kazał cykl po biochemicznej poczekać i działać w drugim cyklu i wiecie co ostatnia Miesiączka 21.08 za dwa dni ma przyjsc@ żadnych objawów nie ma tylko od 3 dni metaliczny posmak... Nie wiem czy się łudzić bo nie zaobserwowałam płodnego śluzu... Ale przytulanka były. Taki posmak też miałam w tej biochemicznej... Wtedy 3 testy pozytyw po 1 dniu spozniajacej@ i beta 257 i po 3 dniach 152 nawet na usg nie było nic widać..
Oj boziu boziu dopomoz🙏🙏
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
772 tys
Do góry