reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, kłucie i skurcze w podbrzuszu krótko po stosunku

Dołączył(a)
2 Sierpień 2023
Postów
10
Zaczęliśmy starania, dopiero zaczynam czytać na temat ciąży, objawów, bety itd, na razie to dla mnie czarna magia więc proszę o nieocenianie za to pytanie 🙈

Od dwóch dni czuję ciągle kłucie w podbrzuszu, miałam też jeden mocny skurcz, aż ciężko było mi wstać. Nie monitorowałam owulacji, ale wg obserwacji moich miesiączek powinna nastąpić wczoraj. Starać zaczęliśmy sie 2/3 dni przed owulacją, więc teoretycznie jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy, dlatego zdziwiły mnie tak mocne skurcze i bóle, biorąc pod uwagę że wcześniej nie miałam tak przy żadnej owulacji. Powinnam się martwić?
 
reklama
Zaczęliśmy starania, dopiero zaczynam czytać na temat ciąży, objawów, bety itd, na razie to dla mnie czarna magia więc proszę o nieocenianie za to pytanie 🙈

Od dwóch dni czuję ciągle kłucie w podbrzuszu, miałam też jeden mocny skurcz, aż ciężko było mi wstać. Nie monitorowałam owulacji, ale wg obserwacji moich miesiączek powinna nastąpić wczoraj. Starać zaczęliśmy sie 2/3 dni przed owulacją, więc teoretycznie jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy, dlatego zdziwiły mnie tak mocne skurcze i bóle, biorąc pod uwagę że wcześniej nie miałam tak przy żadnej owulacji. Powinnam się martwić?
Mogą to być objawy owulacji, mimo że wcześniej takich nie miałaś. Ja raz na jakiś czas mam dziwny cykl, w którym dzieje się coś nieoczekiwanego, a wszystko jest okej. Na pewno to nie objawy ciąży.
 
Do góry