reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania -lek aromek razem z clo

Mayred91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
1 078
Staramy się wraz z mężem o dzidzie niestety nie dochodzi u mnie do owulacji nie ma pęcherzyka przewodniego po 2 monitorach. Lekarz dał mi duphaston mam brać teraz i jak @ przyjdzie to mam brać aromek wraz z clo w trakcie 2-7 dc. Czy któraś z was miała taką sytuację. Proszę o pomoc dopiero zaczynamy starania z mężem
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny,
Mam podobną sytuację . Od stycznia zaczęłam kurację clo + duphaston ( zalecony przez lekarza ze względu na brak owulacji i pcos ) . Następnie miałam monitoring owulacji - pęcherzyków brak . Niestety w lutym zachorowałam na poważne zapalenie płuc i leczenie zakończyłam na 1 cyklu.. Aktualnie jestem zdrowa i w sobotę ma umówioną wizytę u ginekologa, zapewne ponownie dostanę te same leki. Dodam, że mam syna 7 lat, rok temu byłam w ciąży, która zakończyła się poronieniem i łyżeczkowaniem.. do tej pory nie mogę dojść do siebie, ponad wszystko chcę być w ciąży. Z mężem nie zabezpieczamy się od min 3 lat, więc co miesiąc mam nadzieję że może jestem w ciąży..
Cześć, ja też zaczęłam kurację Clostilbegydem, u mnie dodatkowo Dostinex na obniżenie prolaktyny (po obciążeniu wynik 12 krotnie podwyższony). W tym miesiącu nasze pierwsze starania ma tych lekach, zobaczymy :)
 
Cześć dziewczyny,
Mam podobną sytuację . Od stycznia zaczęłam kurację clo + duphaston ( zalecony przez lekarza ze względu na brak owulacji i pcos ) . Następnie miałam monitoring owulacji - pęcherzyków brak . Niestety w lutym zachorowałam na poważne zapalenie płuc i leczenie zakończyłam na 1 cyklu.. Aktualnie jestem zdrowa i w sobotę ma umówioną wizytę u ginekologa, zapewne ponownie dostanę te same leki. Dodam, że mam syna 7 lat, rok temu byłam w ciąży, która zakończyła się poronieniem i łyżeczkowaniem.. do tej pory nie mogę dojść do siebie, ponad wszystko chcę być w ciąży. Z mężem nie zabezpieczamy się od min 3 lat, więc co miesiąc mam nadzieję że może jestem w ciąży..
 
Rozwiązanie
Staramy się wraz z mężem o dzidzie niestety nie dochodzi u mnie do owulacji nie ma pęcherzyka przewodniego po 2 monitorach. Lekarz dał mi duphaston mam brać teraz i jak @ przyjdzie to mam brać aromek wraz z clo w trakcie 2-7 dc. Czy któraś z was miała taką sytuację. Proszę o pomoc dopiero zaczynamy starania z mężem
Witam
Czy ktoś bierze obecnie Aromek na stymulacja??
 
Do góry