reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o 3,4,5...Wielodzietność

betsi41

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2021
Postów
18
Czy jest tu ktoś kto stara się o 3 lub kolejne?
Ja jestem mamą trójki i marzy mi się jeszcze jedno...Jest jednak wiele argumentów na nie.
Min. wiek...I mąż ma obawy
Na razie mówi nie, że może od nowego roku
Syn w grudniu kończy 12 mcy
 
reklama
Czy jest tu ktoś kto stara się o 3 lub kolejne?
Ja jestem mamą trójki i marzy mi się jeszcze jedno...Jest jednak wiele argumentów na nie.
Min. wiek...I mąż ma obawy
Na razie mówi nie, że może od nowego roku
Syn w grudniu kończy 12 mcy
Na razie niestety nie. Natomiast za jakiś czas marzyłoby mi się 3- cie dzieciątko. ♥️ Między moimi synami jest 21 miesięcy różnicy. Właśnie na roczek starszego postaraliśmy się o rodzeństwo. 😜
 
My się zdecydowaliśmy. Mamy córkę prawie 8l i synka 4l. W tym roku doszło już do dwóch wczesnych poronień. Uznaliśmy że do 3 razy sztuka. Obecnie 45 dzień cyklu, brak okresu, w tamtym tygodniu testy negatywne, kolejny test zrobię jutro, betę w poniedziałek bo we wtorek mam wizytę u gin. Cykle po ostatnim poronieniu miałam co 31 dni więc może to była późna owulacja i może coś jest na rzeczy.
 
Ja jestem w trakcie starań o trzecie szczęście 🥰 mam dwóch synów w wieku 9 i 7 lat i instynkt wrócił nagle! Od roku próbujemy ale niestety coś jest ze mną nie tak i póki co starania nie dały efektu :(
 
Ja obecnie jestem w 33tc z czwartym maleństwem. Moja najstarsza córka ma 15lat. O czwarte dziecko staraliśmy się ponad dwa lata. W między czasie poroniłam puste jajo i wyłapałam biochemię. Nie chcieliśmy dużej różnicy wieku między najmłodszym synem a tym maleństwem. Niestety los tak chciał, że będzie 6lat różnicy. Teraz cieszymy się że wogole się udało, bo młodzi z mężem już nie będziemy 🤗🤗🤗
 
Jestem mamą 3 dzieci 12 lat, 11 lat, 5 lat- przypadkowa ciąża i poronienie obudziły w nas kolejne pragnienie z racji wieku 37 lat ostatnie na pewno o ile wyjdzie. 41 dzień cyklu po normalnym @ zaraz po poronieniu i niestety dzis test negatywny a okresu wciąż nie ma. Czekam, choć nie nastawiam się na pozytywny test, myślę ze juz byłby.
 
Ja przez to, że mam dwoje dzieci, które poczelismy w pierwszych cyklach starań mam wrażenie, że jestem zbywana przez lekarzy. Nie mam owulacji- przez rok była jedna, nie mam miesiączek bez wywoływania. Ogólnie lipa. Czekam teraz na @ i mam mieć diagnostykę w szpitalu. Dziś 33dc
 
reklama
U mnie znowu powróciła chęć na 3 i najchętniej od razu na 4 dziecko (ale to bez szans, nie ma w rodzinie bliźniąt). Ale od początku, jestem rocznik '90 mam już dwoje dzieci 10 i 6 lat. Zawsze marzyłam o dużej rodzinie (3-5 dzieci) i o wczesnym macierzyństwie. Zawsze też byłam fanką małych różnic wieku po między dziećmi. Niestety życie jak to życie - najpierw niespodziewane cesarskie cięcie z synem, które totalnie odebrało nadzieję na dużą rodzinę (w tamtym czasie docierały do mnie hasła że jak pierwsze cc to drugie też cc i że max. 2 cc i jak największa różnica po między operacjami), a potem gorszy czas finansowy. Dodatkowo może to głupie, ale jak syn był już na świecie wydawało mi się, że nie pokocham tak drugiego dziecka, że nie będę mieć dla nich czasu itd. Dopiero jakoś po 3 latach zaczęłam mieć chęć na kolejne, dodatkowo córkę urodziłam naturalnie więc znowu była ogromna chęć na dużą rodzinę. Ale córka mnie tak przeorała, właściwie to ora do dzisiaj, że długo, oj długo dojrzewałam do trzeciej ciąży. Ale tak jak @betsi41 piszesz, człowiek nie młodnieje, ja to się jeszcze przyzwyczaiłam do luzu na wakacjach więc trzeba podjąć decyzję. No i spontanicznie od czerwca zaczęliśmy o tym gadać, ponieważ mam długie cykle zaczęliśmy po 20.07 (1dc) i ... dupa mamy 23.09 - test ostatni z 19.09 negatywny, testy owulacyjne cały czas pozytywne, temperatura lekko podwyższona. W przyszłym tygodniu mam dobrego lekarza plus zrobię krew i bierzemy się za uporządkowanie mojego cyklu bo tym razem wygląda, że tak łatwo nie będzie (poprzednie ciąże w pierwszym cyklu) :confused:
 
Do góry