reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o bobasa a niskie AMH

Dziękuje za odpowiedź, a możesz opowiedzieć cis więcej o stymulacji ? Jak to wyglada ? Bierzesz leki, hormony ? 😚

Ja już odpuściłam wiesz dwa lata od straty nic nie pomogło
Stymulacja to są leki żeby była większa owulacja robisz monitoring. Czasem lekarz przepisze zastrzyk na pęknięcie ... jeśli facet ma dobre plemniki to są duże szanse moj ma trochę słabe ... No nic trzymam kciuk możesz dobre suplementy kupić i to tez pomaga Q 10 wit D3
 
reklama
Ja już odpuściłam wiesz dwa lata od straty nic nie pomogło
Stymulacja to są leki żeby była większa owulacja robisz monitoring. Czasem lekarz przepisze zastrzyk na pęknięcie ... jeśli facet ma dobre plemniki to są duże szanse moj ma trochę słabe ... No nic trzymam kciuk możesz dobre suplementy kupić i to tez pomaga Q 10 wit D3
 
Witam moje AMH to 0.5 lekarz mówi że tylko in vitro czy miała któraś zawas tak?
Hej Magdalenka skąd jesteś ? Ile masz lat? moje AMH 0,46 dziś jestem po wizycie i ginekolog mówi ze mi już nie pomoże, tylko in vitro, a tez może się skończyć niepowodzeniem. skierował mnie do kliniki Parents w Krakowie do dr Janowca. Jakies opinie na temat doktora i kliniki ?
 
Hej Magdalenka skąd jesteś ? Ile masz lat? moje AMH 0,46 dziś jestem po wizycie i ginekolog mówi ze mi już nie pomoże, tylko in vitro, a tez może się skończyć niepowodzeniem. skierował mnie do kliniki Parents w Krakowie do dr Janowca. Jakies opinie na temat doktora i kliniki ?
Hej dziewczyny, też jestem ciekawa tej kliniki, bo ja tam byłam w tej klinice na rozmowie, moje amh 0.9, wiek 33 lata. Też mi powiedzieli in vitro. Serio nie ma innych metod? Z takim wynikiem nie można zajść naturalnie w ciaze?
 
Hej dziewczyny, też jestem ciekawa tej kliniki, bo ja tam byłam w tej klinice na rozmowie, moje amh 0.9, wiek 33 lata. Też mi powiedzieli in vitro. Serio nie ma innych metod? Z takim wynikiem nie można zajść naturalnie w ciaze?
Oliwia ja mam 26 amh 0,46 lekarz mi powiedział jedynie in vitro. Jestem załamana.
 
Oliwia ja mam 26 amh 0,46 lekarz mi powiedział jedynie in vitro. Jestem załamana.
Wiem, domyślam się. Ja też tak miałam przez pierwsze 4 dni. Płakałam, nie jadłam, no zalamalam się. Ale potem pomyślałam o tym wszystkim. Powiem Ci że trzeba spróbować, wszystkiego... moze dobrze że wiemy że mamy niskie amh a nie że jest już za późno, że nasze amh jest np niewykrywalne. Uda się. Trzeba myśleć pozytywnie.
 
Wiem, domyślam się. Ja też tak miałam przez pierwsze 4 dni. Płakałam, nie jadłam, no zalamalam się. Ale potem pomyślałam o tym wszystkim. Powiem Ci że trzeba spróbować, wszystkiego... moze dobrze że wiemy że mamy niskie amh a nie że jest już za późno, że nasze amh jest np niewykrywalne. Uda się. Trzeba myśleć pozytywnie.
Trzymam za Nas kciuki mocno 😘
 
reklama
Dziewczyny nie traćcie nadziei. Ja mam 37 lat AMH 0.4 i jeszcze podwyższone Fsh. Lekarz nie dawał szans na ciążę naturalną ale sprobowaliśmy jeszcze się stymulować letrozolem, później zastrzyk na pęknięcie jajeczka i udało się za pierwszym razem.
 
Do góry