reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę...

Hej mamuśki.
Staramy się właśnie o dziecko i stąd moje ciekawskie pytanie , ile trwaly Wasze starania??? Tylko w dni płodne? :p

Pozdrawiam serdecznie:)
Pierwsza ciaza…. Planowalismy zaczac latem 2018 z mysla ze jak bedzie wczesniej to bedzie, nie uwazalismy, ale kochalismy sie co 2/3 dni, zaszlam w drugim cyklu. Syn skonczyl 4 lata, pomyslelismy o drugim. Ogarnelam zdrowie i ten cykl jest pierwszym, nie wiąże wielkich nadzieji bo w piatek 24.03 mialam kreskę na tescie owu taka jak kontrolna zrobiony test o 13:00 i 17, a w sobote 25.03 o 13:00 mocniejsza niz kontrolna i wieczorem bylo ❤️ pozniej dopiero poniedzialek 27, testuje w czwartek. Dodam ze skonczylam 6mscy temu 30 lat, a mąż za 3 tyg 42….;)
 

Załączniki

  • 194A5B41-CF96-47B5-8846-D71AD967AA9E.jpeg
    194A5B41-CF96-47B5-8846-D71AD967AA9E.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 56
reklama
Hej mamuśki.
Staramy się właśnie o dziecko i stąd moje ciekawskie pytanie , ile trwaly Wasze starania??? Tylko w dni płodne? :p

Pozdrawiam serdecznie:)
U mnie pierwsza 6 miesięcy, niestety strata i potem 8 lat nie było ciąży, na szczęście się udało i tak 5 miesięcy po porodzie przy KP zaszłam w ciążę i następna jak młodszy synek miał 13 miesięcy w 3 CS i jednocześnie 3 cyklu kiedy dostałam po porodzie okres, też KP:) powodzenia
 
Do góry