reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę...

Pierwszy raz w pierwszym cyklu- poronienie.

Drugi raz po 2 latach z czego rok to leczenie insulinoopornosci i zrzucenie wagi po czym w efekcie koncowym totalna rezygnacja i... niespodzianka ma juz 4 lata :-) tu kalendarzyk badanie owulacji, monitoring owulacji, badania partnera, cuda na kiju... 🤦‍♀️a pomoglo odpuszczenie.

Trzeci po roku bez zabezpieczania sie i jak juz uznalismy ze mlody zostaje jedynakiem - kolejna niespodzianka :-) tu dla przyjemnosci i bez naciskow tylko mniej wiecej wiedzialam kiedy owulacja i to wszystko.

Takze co para to inne przezycia i doswiadczenia :-)
 
reklama
W drugim cyklu staran zaszlam, seks byl codziennie - dla nas to byl super czas, bo tak to jednak pilnowalismy zabezpieczenia, a tu pelen luz 😆
 
2 razy w 1 cyklu po odstawieniu antykoncepcji. Przy pierwszym dziecku regularny seks, przy drugim tylko jeden sex w miesiącu 🙈
 
reklama
Do góry