reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o dzidziusia

Nie twierdzę, że nie miałaś owulacji 9.09
Twierdzę, że na 100% wykres na to nie wskazuje. Więc albo wykres do niczego albo objawy Cię oszukały
No to nawet jeśli miałam owulację dajmy na to tego 15-tego to te objawy np. 17-ego i 18- ego wymioty itd to czym mogłyby być spowodowane bo przeziębiona nie jestem . Hormony ? Ginekolog robił mi wyniki i badał niby u mnie jest wszystko dobrze nie ma żadnych zastrzeżeń 😕
 
reklama
No to nawet jeśli miałam owulację dajmy na to tego 15-tego to te objawy np. 17-ego i 18- ego wymioty itd to czym mogłyby być spowodowane bo przeziębiona nie jestem . Hormony ? Ginekolog robił mi wyniki i badał niby u mnie jest wszystko dobrze nie ma żadnych zastrzeżeń 😕

Za takie objawy to akurat najrzadziej odpowiada ciąża. Miliony ludzi na świecie czasem się tak czuję. Zresztą jeśli dziś miałaś negatywny test to wiadomo ze 18 nie mogłaś mieć żadnych objawów związanych z ciążą czy tam zapłodnieniem
 
Za takie objawy to akurat najrzadziej odpowiada ciąża. Miliony ludzi na świecie czasem się tak czuję. Zresztą jeśli dziś miałaś negatywny test to wiadomo ze 18 nie mogłaś mieć żadnych objawów związanych z ciążą czy tam zapłodnieniem
A z resztą ... To wszystko jest takie pomieszane 🤦 tracę już nadzieję. Najlepiej będzie jak chyba przestanę sugerować się temperaturami , kalendarzykiem itd . Co będzie to będzie bo tak to tylko same nerwy i nadzieję sobie robię 😕
 
A z resztą ... To wszystko jest takie pomieszane 🤦 tracę już nadzieję. Najlepiej będzie jak chyba przestanę sugerować się temperaturami , kalendarzykiem itd . Co będzie to będzie bo tak to tylko same nerwy i nadzieję sobie robię 😕

Najlepiej to będzie jak zaczniesz rzetelnie się diagnozować 😁
 
Najlepiej to będzie jak zaczniesz rzetelnie się diagnozować 😁
Zrobilam dzisiaj 2 testy. Płytkowy ok 14-tej a strumieniowy ok 17-tej. Niby jest coś widać ale w sumie to nie widzę zbytnio koloru 🤷 PS. Strumieniowy otworzyłam tylko do zdjęcia bo szybka odbijała światło i nie było nic widać 🙂 co sądzisz o tym ? Czemu na kontrolce T są kreski lecz takie blade prawie ,że białe ?
 

Załączniki

  • IMG_20220924_204018.jpg
    IMG_20220924_204018.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 63
  • IMG_20220924_203743.jpg
    IMG_20220924_203743.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 69
Jakieś cienie widać, ale raczej wyglądają na miejsce gdzie powinna być kreska niż na kreskę, lub beta jest zbyt niska. Za dużo się nakręcasz, Najlepiej zrób test w dniu spodziewanej miesiączki i 2 dni później. Beta rośnie skokowo co 2 dni, wiec robienie testów codzinnie nie ma sensu przy niskich wartościach 😉

Czekamy na test 26 i 28 z porannego moczu 😉
Trzymam kciuki ;)
 
Jakieś cienie widać, ale raczej wyglądają na miejsce gdzie powinna być kreska niż na kreskę, lub beta jest zbyt niska. Za dużo się nakręcasz, Najlepiej zrób test w dniu spodziewanej miesiączki i 2 dni później. Beta rośnie skokowo co 2 dni, wiec robienie testów codzinnie nie ma sensu przy niskich wartościach 😉

Czekamy na test 26 i 28 z porannego moczu 😉
Trzymam kciuki ;)
No ja dzisiaj spóźnia mi się 4 dzień licząc cykl 28-dniowy a moje cykle są między 28-30 dniowe . Więc można powiedzieć że dziś jest 2 dzień spóźnienia . Znow mdli mnie od wczoraj i taki Rwący ból w dole brzucha
 
Jakieś cienie widać, ale raczej wyglądają na miejsce gdzie powinna być kreska niż na kreskę, lub beta jest zbyt niska. Za dużo się nakręcasz, Najlepiej zrób test w dniu spodziewanej miesiączki i 2 dni później. Beta rośnie skokowo co 2 dni, wiec robienie testów codzinnie nie ma sensu przy niskich wartościach 😉

Czekamy na test 26 i 28 z porannego moczu 😉
Trzymam kciuki ;)
Ale ostatnie 3 miesiące miałam 28-dniowe
 
reklama
Jakieś cienie widać, ale raczej wyglądają na miejsce gdzie powinna być kreska niż na kreskę, lub beta jest zbyt niska. Za dużo się nakręcasz, Najlepiej zrób test w dniu spodziewanej miesiączki i 2 dni później. Beta rośnie skokowo co 2 dni, wiec robienie testów codzinnie nie ma sensu przy niskich wartościach 😉

Czekamy na test 26 i 28 z porannego moczu 😉
Trzymam kciuki ;)
Wczoraj wieczorem miałam takie jakby skurcze brzucha a później miałam kilka plamek brązowego plamienia bardziej to taki zabarwiony śluz . Później już nic nie miałam aż do dzisiaj . Nie wiem już o co chodzi
 
Do góry