reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o dziecko, objawy, porady.

Monusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Maj 2021
Postów
310
Hej dziewczyny. Staramy się z mężem o dziecko. Cykle mam zazwyczaj co 30 dni. Według obserwacji i wyliczeń owulacje mialam miedzy 13 - 14 maja. W tym czasie kochaliśmy się. Od pewnego czasu mam delikatne bole brzucha - bardziej takie ciągnięcie w dole brzucha, rozdrażnienie i szybko się męczę. Od 2 dni mam też delikatne plamienie, bardzo niewielkie ślady krwi. Innych objawów póki co nie mam. Dzis wypada 29 dc, zrobilam test ale wyszedl negatywny. Mialam nadzieje, ze sie nam jednak udało, ale dziś po teście troche mi entuzjam przeszedl. Myślicie ze to może za wcześnie jest na test? Może ktoś miał podobnie? Dzięki za odpowiedzi:)
 
reklama
Hejka :)
O jakiej czułości robiłaś test ? Oczywiście istnieje możliwość ze owulacje miałaś jednak później i jeszcze za wcześnie na pozytywny. Mi test wyszedł bardzo szybko bo chyba jakoś 5-6 dni przed spodziewana miesiączka był już bladzioch.. ale u każdego to indywidualna sprawa. Może zrób betę z krwi jeśli okres nie przyjdzie
Jak długo się staracie ? Jeśli można wiedzieć 😊
 
Byłam pewna, że kupilam test o czułości 10, ale pozniej sprawdziłam na opakowaniu i jednak czułość 25. Trochę już mi nadzieja odeszła po tym teście, ale zobaczymy jeszcze. Staramy się dopiero 3 cykl i nie poddaje się :)
 
Byłam pewna, że kupilam test o czułości 10, ale pozniej sprawdziłam na opakowaniu i jednak czułość 25. Trochę już mi nadzieja odeszła po tym teście, ale zobaczymy jeszcze. Staramy się dopiero 3 cykl i nie poddaje się :)
Uda się na pewno :) życzę powodzenia !
 
Hej dziewczyny. Staramy się z mężem o dziecko. Cykle mam zazwyczaj co 30 dni. Według obserwacji i wyliczeń owulacje mialam miedzy 13 - 14 maja. W tym czasie kochaliśmy się. Od pewnego czasu mam delikatne bole brzucha - bardziej takie ciągnięcie w dole brzucha, rozdrażnienie i szybko się męczę. Od 2 dni mam też delikatne plamienie, bardzo niewielkie ślady krwi. Innych objawów póki co nie mam. Dzis wypada 29 dc, zrobilam test ale wyszedl negatywny. Mialam nadzieje, ze sie nam jednak udało, ale dziś po teście troche mi entuzjam przeszedl. Myślicie ze to może za wcześnie jest na test? Może ktoś miał podobnie? Dzięki za odpowiedzi:)
Jeżeli test póki co negatywny to objawy nie są ciążowe..one pojawiają się po wytworzeniu bety, więc test wyszedłby pozytywny. Plamienie może być plamieniem implantacyjnym, ale może też zwiastować miesiączkę 🤷 jeżeli owulacja faktycznie była 13-14 maja to jesteś jakieś 12 dpo, więc jeszcze nic nie jest przesądzone. Ja bym powtórzyła test lub poszła na betę za 2-3 dni jeżeli się @ nie pojawi.
 
Jeżeli test póki co negatywny to objawy nie są ciążowe..one pojawiają się po wytworzeniu bety, więc test wyszedłby pozytywny. Plamienie może być plamieniem implantacyjnym, ale może też zwiastować miesiączkę 🤷 jeżeli owulacja faktycznie była 13-14 maja to jesteś jakieś 12 dpo, więc jeszcze nic nie jest przesądzone. Ja bym powtórzyła test lub poszła na betę za 2-3 dni jeżeli się @ nie pojawi.
Dziękuję. Mam zamiar powtórzyć test za kilka dni. Na razie czekam na okres. Nie nastawiam się 🙂
 
Hej dziewczyny. Staramy się z mężem o dziecko. Cykle mam zazwyczaj co 30 dni. Według obserwacji i wyliczeń owulacje mialam miedzy 13 - 14 maja. W tym czasie kochaliśmy się. Od pewnego czasu mam delikatne bole brzucha - bardziej takie ciągnięcie w dole brzucha, rozdrażnienie i szybko się męczę. Od 2 dni mam też delikatne plamienie, bardzo niewielkie ślady krwi. Innych objawów póki co nie mam. Dzis wypada 29 dc, zrobilam test ale wyszedl negatywny. Mialam nadzieje, ze sie nam jednak udało, ale dziś po teście troche mi entuzjam przeszedl. Myślicie ze to może za wcześnie jest na test? Może ktoś miał podobnie? Dzięki za odpowiedzi:)
Też tak miałam w poprzednim cyklu. I pojawiły się właśnie takie nitki krwi pojedyncze i tylko rano. Dwa dni to trwało. Nadziei sobie narobiłam... A potem trzy dni plamienia i potem miesiączka. 😤
Trzymam kciuki. Powodzenia
 
reklama
Też tak miałam w poprzednim cyklu. I pojawiły się właśnie takie nitki krwi pojedyncze i tylko rano. Dwa dni to trwało. Nadziei sobie narobiłam... A potem trzy dni plamienia i potem miesiączka. 😤
Trzymam kciuki. Powodzenia
Właśnie u mnie też takie nitki krwi i tylko zauważyłam na wieczór i to na papierze toaletowym, poza tym nic. Ale dzisiaj już jest sluz podbarwiony krwia więc raczej okres sie rozkręca. W każdym razie nie poddaje się i próbuje dalej. Powodzenia również 🙂 Będzie dobrze 🙂
 
Do góry