reklama

Starania o dziecko po poronieniach nawracających

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez slodkaczekoladka21, 21 Luty 2015.

1. slodkaczekoladka21

slodkaczekoladka21 Zaciekawiona BB

cześć dziewczyny :) czy przed zajsciem w kolejna ciaze po dugim poronieniu leczylyscie sie czy odrazu zachodziłyscie w ciaze ?

2. natasza86

natasza86 Fanka BB :)

Hej ja miałam jedno poronienie przy okazji okazało się że mam cukrzycę, która już wcześniej spiwodowała bardzo roztegulowanie cyklu co zostało i po poronieniu... Mineło 3 lata nadal zmagałam się z cukrzycą i z rozregulowanymi cyklami i w maju 2014 postanowiluśmy z M coś zrobić zacząć się badać i ewentualne leczenie..czekając na kolejny okres miałam już wykupione leki na zwiększenie owolucji..ale okres jak na złość nie przychodził... W sierpniu zaczełam się dziwnie czuć zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski !! Bałam się bardzo aby syt si€ nie powtórzyła ale dzięki Bogu maluszek rozwija się prawidłowo a ja jestem w 33tc
    Także głowa do góry !!
    Czasem trzeba pomóc naturze jakimiś specyfikami ale nie można popadać w obsesję bo to na dobre nie wychodzi..

3. reklama
  4. wawka2013

wawka2013 Fanka BB :)

No hej. A rozmawiałaś z ginekologiem na ten temat? Może zacznijcie od zrobienia badań i rozmowy z ginekologiem. Ja po pierwszym poronieniu musiałam odczekać 3 miesiące i mogłam się starać ponownie. Ale za drugim razem się udało więc sama nie wiem co by było, gdyby druga ciąża też była stracona. Może lepiej poczekać tem miesiąć, dwa na wyniki niż narażać się na kolejny stres i stratę?

Poleć forum