reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania o dziecko w Holandii

ania2611

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Styczeń 2009
Postów
815
Miasto
Holandia
Witam wszystkich.Czy któraś z Was miała może badania cytogenetyczne?Jestem po trzech poronieniach,muszę zrobić te badania żeby sprawdzić czy nie ma konfliktu chromosomów,wiem że muszę je zrobić w Rotterdamie ale nie wiem jak jest z płatnością,jaki pakiet ubezpieczeniowy muszę mieć,czy eigen risico muszę zapłacić?Jeśli któraś z Was miała te badania proszę o jakieś informacje.
Teraz jestem w 6 tyg. ciąży może tym razem będzie ok.
 
reklama
witaj Aniu, najlepiej bylo by gdyby sie zajal toba lekarz ginekolog, z racji, ze jestes po poronieniach nalezy Ci sie solidna opieka, nic na wlasna reke. przejdz sie do swojego lekarza domowego, powiedz, ze jestes w ciazy i zeby Cie skierowal do ginekologa, tam sie toba juz dobrze zajma :) niestesty nie wiem jak wyglada z platnoscia za te badania lekarz napewno Ci wszystko wyjasni i poinforumuje o ewentualnych kosztach. Twoja ciaza musi pod solidna kontrola.

Powodzenia!
 
Moje ostatnie (trzecie) poronienie było 2 lata temu i byłam potem na kontroli u ginekologa,a zanim straciłam trzecią ciążęto też chodziłam do gin.,miałam usg w 7tc i serduszko juz biło lekarz mówił,że jest wszystko ok a dwa dni póżniej poroniłam.
A we wcześniejszych przypadkach jak poszłam do gin. to był 6 tydzień,lekarz powiedział że jest za wcześnie żeby coś powiedzieć a jak zaczynałam krwawić to że trzeba czekać może ciąża sama się utrzyma:angry: kompletnie nic nie zrobili.
Dlatego teraz czekam do 9tc na pierwszą wizytę.
 
Jesli chodzi o ubezp. to wizyta w szpitalu czyli eigen risico będziesz musiała zapłacić :( ja niestety też jestem pod opieką gina w szpitalu i musiałam zapłacić 350 e , powodzenia
 
Witam wszystkich.Czy któraś z Was miała może badania cytogenetyczne?Jestem po trzech poronieniach,muszę zrobić te badania żeby sprawdzić czy nie ma konfliktu chromosomów,wiem że muszę je zrobić w Rotterdamie ale nie wiem jak jest z płatnością,jaki pakiet ubezpieczeniowy muszę mieć,czy eigen risico muszę zapłacić?Jeśli któraś z Was miała te badania proszę o jakieś informacje.
Teraz jestem w 6 tyg. ciąży może tym razem będzie ok.
Aniu, trzymam za Ciebie kciuki.
Jesli chodzi o ubezpieczenie to chyba zaden dodatkowy pakiet tego nie pokrywa i chyba nie znajdziemy ubezpieczalni co by Badania Cytogeniczne pokrywala. Pakiety sa extra na detyste albo fizjoterapie, jest nawet jakis pedicure przy cukrzycy ale badania Fertilitajt Onderzoek sa wliczane w Eigen Risico i jak w tym roku jeszcze nie masz wykorzystanego to niestety trzeba bedzie za nie zaplacic. Pozatym bardzo ciezko tutaj sie dostac do szpitala na badania Fertilitajt Onderzoek. Wiem o czym mowie :tak: .... z autopsji.
 
Do góry