reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Starania o dziecko

Temat na forum 'BB psycholog prokreacyjna' rozpoczęty przez Young Woman, 10 Grudzień 2017.

1. Dokładnie, dobra dieta może zdziałać cuda, gdy z mężem zmieniliśmy tryb życia, zaczęliśmy jeść więcej owoców to po 4 miesiącach zaszłam w ciąże. Potem okazało się, że będziemy mieli bliźniaki.

2. Lewia2525

Lewia2525 Zaangażowana w BB

Czy z powodu Hashimoto tak długo się staraliście?

3. reklama
  4. Nie da się ukryć, że stan psychiczny i styl życia bardzo wpływają na szansę zajścia w ciążę. Więc po 1. najlepiej przyjąć dobre nawyki, zmienić dietę i więcej się ruszać. Jeśli jakaś część życia wyjątkowo stresuje - warto ją zmienić lub z niej zrezygnować.
    Jeśli mimo podjętych kroków nadal starania o dziecko nie dają rezultatu, warto wybrać się do poradni i się zbadać.

5. florence_doughter

florence_doughter Aktywna w BB

mówienie starającym się :"wyluzuj" działa jak płachta na byka

6. claire1983

claire1983 Aktywna w BB

To prawda. Jednak wiem że większości się udaje dopiero jak odpuszczą . Trochę to okrutne ze strony matki natury i nie logiczne, ale na prawdę działa . Moja przyjaciółka starała się 5 lat. Ma już prawie 40. W wakacje powiedziała że odpuszczają , kupili psa, zajęli się swoimi pasjami bo mieli dość cierpienia i rozczarowań. Miesiąc później okazalo się że ciąża . Słyszałam o wielu takich przypadkach.

7. Marry90

Marry90 Początkująca w BB

Dziewczyny, po jakim czasie "zachciało" się Wam drugiego dzidziusia?

8. Przyszlamama89

Przyszlamama89 Fanka BB :)

U nas jedynaczka, nie planuję więcej. Jest tak absorbująca, że nie podołam.

Poleć forum